Oblíbený italský zpěvák Eros Ramazzotti navštíví v rámci svého evropského turné také Českou republiku, uvádí to jeho oficiální internetové stránky. Turné odstartuje 20. října v srbském Bělehradě, představí se také v Maďarsku, Chorvatsku, Nizozemí, Belgii, Lucembursku, Lotyšsku, Estonsku, Norsku, Švédku, Finsku a Slovinsku. A vše završí 9. prosince ve švýcarském Curychu.

Do Prahy se zpěvák dostane 17. listopadu. Informace o předprodeji vstupenek na pražský koncert Erose Ramazzottiho nebyly dosud zveřejněny.

Eros Ramazzotti v současné době patří k nejpopulárnějším italským hudebním interpretům a v České republice má silnou základnu fanoušků. Poprvé v Praze vystoupil před devíti lety u příležitosti předávání cen Akademie populární hudby.

Většinu Ramazzottiho repertoáru tvoří písně v rodné italštině. Své publikum však dokáže potěšit i písněmi ve španělštině. K jeho největším hitům patří duety se známými zpěvačkami. S Cher nazpíval píseň Piu Cheo Puoi, při Cose Della Vita jej doprovodila Tina Turner.

Malou ukázku si můžete vychutnat zde:Půjdete na jeho koncert?

Reklama