Erin

Příběh obyčejné ženy, matky tří dětí, toho času bez zaměstnání, bez peněž a vzdělání, jež se z bezvýznamné sekretářky advokátní kanceláře dokázala díky své vlastní pracovitosti, neobvyklé ráznosti a osobní přímočarosti vypracovat mezi nejznámější ženy světa, zná asi téměř každý. Drama Erin Brokovich se ve své době stalo filmovým hitem. Příběh podle skutečné události uvízl v hlavách mnoha milionů žen i mužů po celém světě. Většina z nich si ale Erin Brokovich pamatuje jako Julii Roberts, která tenkrát skutečnou postavu filmově ztvárnila. Díky televizní stanici Zone Reality se nyní můžeme seznámit se skutečnou Erin Brokovich a poznat její skutečnou tvář. V novém pořadu Erin Brokovich: Vítězství spravedlnosti samotná Erin odhaluje příběhy silných žen, které se postavily nespravedlnosti a rozhodly se bojovat. „Každá z žen, se kterými jsem se během natáčení setkala, je pro mne hrdinkou, jelikož našla vnitřní sílu bojovat za spravedlnost bez ohledu na to, jak dlouho to potrvá, a toho si nesmírně cením. Natáčení pořadů pro mne bylo od začátku do konce vždy potěšením,“ uvedla Erin Brokovich o natáčení seriálu.

ErinV jednom z dílů se Vám například představí příběh matky bývalého vojáka, která se snaží dostat před spravedlnost řidiče, jenž ujel od nehody, při níž zranil jejího syna tak, že následkem toho ochrnul. Má ovšem pouze vzorky barvy z auta a nulové znalosti vyšetřovacích metod. Co myslíte? Uspěje při hledání nebezpečného řidiče?

Setkání s různými ženami, jež každá odhalí kus svého životního příběhu, je natolik inspirující, že už možná nebude chtít podléhat nespravedlnosti, jež se kolem Vás odehrává.

Sledujte pravidelně každou sobotu od 18.50 hodin na Zone Reality.

Skutečná Erin Brokovich se v současné době věnuje dokončování své knihy Take it From Me, Life´s a Struggle But You Can Win, přednáškám po celém světě, ale také stále ještě případům týkajících se znečištění.

Reklama