Není nic horšího, než když jste zahnáni do kouta a je vám přiložen „nůž“ na krk. Takovou situaci momentálně zažívá Erika. Nejhorší je, že ultimátum, před kterým nyní stojí, jí daly vlastní děti. Ty si nepřejí, aby matka měla další dítě. A vyhrožují tím nejhorším, co pro mámu může být.

Zdroj: www.shutterstock.com

Zdroj: www.shutterstock.com

Erika má za sebou neúspěšné manželství. S exmanželem spolu nevycházejí, ale alespoň jeví zájem o jejich děti. Erika je znovu šťastná. Již třetím rokem žije po boku jiného muže. S tím momentálně chce i společného potomka. Její děti jsou ovšem razantně proti. „S mým přítelem dcery vycházejí dobře. Možná právě proto mě udivuje jejich momentální chování. Když jsem jim oznámila, že chci další dítě, prvně byly celkem v pohodě, ale nyní je tomu úplně jinak. Z jejich postoje a slov je mi do breku,“ vysvětluje.

První polovinu života nám znepříjemňují rodiče, druhou děti.
Neznámý autor

Dcery Eriky jsou už velké slečny. Jedné je 11 a druhé 14 let. Erika si tak myslela, že když jim oznámí, že by chtěla miminko, bude to dobré. Třeba budou holky nadšené, doufala. Navíc, když jejich otec má už také další dítě. Bohužel se šíleně spletla. „Po pár dnech mi holky řekly, že nechtějí, abych měla další dítě. Prý mají rády mého přítele, ale nejsou zvědavé na miminko. Chtějí mít klid a ne, aby jim tam dítě řvalo, atd. Snažila jsem se jim to vysvětlit, marně. Jen mi odsekly, že pokud otěhotním, odstěhují se k otci. Za tímto názorem si paličatě stojí!“ To samozřejmě Eriku ranilo. Rozhodla se, že tomu dá ještě čas a doufá, že holky změní názor. Erika se také chce sejít se svým exmanželem, ač tuší, že ten se jí jen vysměje. Ovšem chce udělat maximum. Nechce přijít o dcery, jsou její život, ale ani se vzdát snu o dalším dítěti.

Čtěte také:

Reklama