Ač si stanovíte jasná pravidla, někdy se může stát, že to nedopadne, jak jste si myslely. Erika měla dva roky poměr se svým milencem. Jasně věděla, že přítelkyni nikdy neopustí, ale jí to vyhovovalo. Chtěla jen sex, který se jí také dostával. Ovšem nyní čeká „omylem“ s milencem dítě. Ten se k situaci postavil jako opravdový chlap. O takovém mnohé ženy sní.

female

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Sex je jen sex, žádná jaderná chemie to není. Pokud to tedy chcete, proč do toho nejít? Proč neukojit své touhy a chtíč? I ženy přeci mají chuť si sem tam JEN zadovádět. Bez jakýchkoliv závazků. To byl případ i Eriky. Ta o chlapa na vztah nezavadila, a tak si alespoň užívala postelových radovánek. Se svým milencem udržovala poměr téměř dva roky. Že má přítelkyni, jí nevadilo. Ona chtěla jen ukojit své potřeby. Jenže jedna noc to nezávazné laškování změnila. Erika otěhotněla. „Myslela jsem, že je to blbý sen. Bylo to ale tak. Já věděla, proč se to stalo. Opili jsme se a zapomněli na ochranu.“ Jenže nyní zde byla otázka, co s tím?

Milenec je člověk, který nám pomáhá v těžkostech, do nichž bychom se nedostaly, kdybychom neměly milence.
George Bernard Shaw

Zdroj: www.citaty.net

 „Nejdřív jsem chtěla na potrat. Pak jsem si ale řekla, že věk na to mám, dítě chci a vím, že můj milenec je skvělý genetický materiál. Ovšem pak nastal další otazník. Říct mu to, nebo se odmlčet a vše zatajit? Rozhodla jsem se pro první možnost. Šla jsem za ním a vše mu pověděla. První reakce nebyla vůbec dobrá, ale čekala jsem to.“

Po prvotním šoku se ovšem Eričin milenec sebral a začal jednat. To, že je to opravdový chlap, je bez debat, mluví za něj činy. Vše přiznal přítelkyni. Erice sehnal byt u něj v činžáku, za který nemusí platit. Dokonce se z Eriky a přítelkyně jejího milence staly dobré kamarádky. „Nejdřív to bylo divné, ale po pár měsících to vše klape. Perfektně se o mě starají, trávíme i společně čas a na miminko se všichni těšíme. Jediné mínus je, že tedy se mnou přestal spát. Takže jsem těhotná, bez chlapa, sice spokojená, ale sexuálně frustrovaná, co už, mohla jsem dopadnout mnohem hůře.“ Dodává na závěr s úsměvem na rtech Erika.

Čtěte také:

Reklama