Krásná, do bronzova opálená pokožka sekne každé ženě. Nicméně pokud se místo vysněného bronzu objeví na pokožce nevzhledné tmavé fleky, je nám spíše do pláče. Ač se mažeme krémy s vysokými UV faktory, nějaký paprsek si vždy najde cestu tam, kam nemá, a nevzhledný flíček je na světě. Právě na tyto nedokonalosti pleti má velmi účinné řešení korejská značka kosmetiky erborianv podobě krému a séra. Všechny přípravky erborian jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Hladká, až téměř alabastrová a dokonale sjednocená pleť Asiatek je hlavním tajemstvím krásy těchto žen. Kouzlo hedvábné pleti je ukryto zejména v kosmetice, která čerpá z cenných ingrediencí přírody a předává se z generace erborianna generaci. Nyní si kouzlo těchto receptů můžeme vyzkoušet i my, a to díky korejské značce kosmetiky eborian, která nabízí také dva zázračné přípravky na pomoc s nevzhlednými pigmentovými skvrnami.

Hedvábně jemné sérum obsahuje extrakt z Paeonia Albiflora a postará se o rozjasnění pleti, redukuje pigmentové skvrny způsobené sluncem a sjednocuje pleť.

Po aplikaci je pleť krásně projasněná, sjednocená a má efekt „porcelánové“ pleti.

K dostání exkluzivně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 30 ml - 1.429 Kč.

Tento krém, vycházející z mnohaleté korejské tradice, sjednotí tón pleti díky výtažkům z vrby bílé a korejského kaštanu. Krém si poradí s nerovnostmi pleti, rozzáří ji a pigmentové skvrnky se rázem stanou méně viditelné.

Po aplikaci je pleť výrazně hladší, jasnější a tón pleti sjednocený.

K dostání exkluzivně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 50 ml - 999 Kč.

Reklama