S nepříjemnými pigmentovými skvrnami se v létě potýká řada z nás. Ač se mažeme krémy s vysokými UV faktory, nějaký paprsek si vždy najde cestu tam, kam nemá, a nevzhledný flíček je na světě. Právě na tyto nedokonalosti pleti má velmi účinné řešení korejská značka kosmetiky Erborian v podobě krému a séra. Všechny přípravky Erborian jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Erborian

Hladká, až téměř alabastrová a dokonale sjednocená pleť Asiatek je hlavním tajemstvím krásy těchto žen. Kouzlo hedvábné pleti je ukryto zejména v kosmetice, která čerpá z cenných ingrediencí přírody a předává se z generace na generaci. Nyní si kouzlo těchto receptů můžeme vyzkoušet i my, a to díky korejské značce kosmetiky eborian, která nabízí také dva zázračné přípravky na pomoc s nevzhlednými pigmentovými skvrnami.

ErborianBLANC D ESSENCE ERBORIAN MARIONNAUD

 

Hedvábně jemné sérum obsahuje extrakt z Paeonia Albiflora a postará se o rozjasnění pleti, redukuje pigmentové skvrny způsobené sluncem a sjednocuje pleť. Po aplikaci je pleť krásně projasněná, sjednocená a má efekt „porcelánové“ pleti.
K dostání exkluzivně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 30 ml - 1.429 Kč.

BLANC De creme ERBORIAN MARIONNAUD

Erborian

Tento krém, vycházející z mnohaleté korejské tradice, sjednotí tón pleti díky výtažkům z vrby bílé a korejského kaštanu. Krém si poradí s nerovnostmi pleti, rozzáří ji a pigmentové skvrnky se rázem stanou méně viditelné. Po aplikaci je pleť výrazně hladší, jasnější a tón pleti sjednocený.
K dostání exkluzivně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 50 ml - 999 Kč.

Více informací najdete na stránkách www.marionnaud.cz

Reklama