V červnu jste měli možnost soutěžit s námi o nové plně omyvatelné epilátory Panasonic.

Výherkyně dostaly čas epilátory vyzkoušet a napsat nám, jaký mají z výhry dojem. Přinášíme vám tedy nyní postřehy dvou čtenářek, které epilátor Panasonic získaly a vyzkoušely.

Předtím jsem používala jiný epilátor s masážními kartáčky a musím přiznat, že s ním epilace bolela méně. Ale musím uznat, že na tomto epilátoru je dobré, že se předem nabije a pak ho lze použít kdekoliv. Když ho ale zapomenete nabít nelze ho používat zapojený do zásuvky.

 

Jinak epilace na mokro je lepší, protože epilátor se snadněji ovládá a lépe klouže po pokožce. Vytržené chloupky se zachytávají v hlavici epilátoru a přišlo mi, že ke konci epilace se kvůli zachyceným chloupkům epilace trochu zhoršila. Omývání a čištění epilátoru je snadné a celkem rychlé.


Jana 


Měla jsem asi tři roky starý epilátor, se kterým bylo vytrhávání chloupků spíš hororem. Díky vaší výhře jsem nemusela přemýšlet a vybírat mezi desítkami různých typů. Epilátor mě ale hodně překvapil, hlavně možnost holení s pěnou. Je příjemné, chloupky jsou tak nějak lépe "vytáhnout" a pokožka mi ani moc nečervená - je zřejmě i méně podrážděná. Navíc pak na sebe nemusím "sáhnout" několik týdnů, s běžným holením žiletkou se to nedá vůbec srovnat. Nevěřila jsem, že i mokré (pěnové) holení může být tak účinné.


S bývalým epilátorem následovalo vždy zdlouhavé čištění a vymetání chloupků, ten nový jednoduše opláchnu a za několik vteřin je hotovo. To je výhoda, pokud chci některá místa ve spěchu jen "přejet" a pak se nezdržovat s údržbou. Snad mi strojek vydrží co nejdéle, láká mě ale vyzkoušet i další moderní způsoby epilace, tak uvidíme...

Katka

Každá z nás preferuje jiný typ holení. Pěnová epilace by měla být díky epilátoru Panasonic nyní šetrnější k vaší pleti, ale každý musí přijít sám na to, co mu nejlépe vyhovuje.
Reklama