My ženy víme, že pokud chceme mít hedvábně hladké nohy, které zůstanou bez chloupků déle než den či dva, je třeba vydržet trochu bolesti. Ty méně odvážnější z nás často před epilací couvnou… Již se ale není třeba bát. Epilace nemusí bolet… pokud použijete led. To můžete vyzkoušet s epilátorem Philips Satin Ice (HP 6475), skutečně důmyslným řešením minimalizujícím bolest.

 

Díky nové výkyvné chladicí hlavě odnímatelného ochlazovače poskytuje Satin Ice permanentní „ledový efekt“ a přináší tak skutečně ultra jemnou variantu odstranění chloupků na delší dobu pro každou z nás.

 

Epilace je méně příjemná než holení. Během vytrhávání chloupku od kořínku je totiž míchou do mozku vysílán signál o bolesti. Pokud však na právě epilované místo zapůsobí opačný, tedy bezbolestný stimul, způsobí tato negace zredukování „signálů bolesti“ a dojde tak ke snížení pocitu bolesti. Led tuto funkci zastává skvěle. Ochlazováním pokožky maskuje vnímání epilace, a tak potlačuje bolest.

  

 

Jedinečný odnímatelný ledový ochlazovač

Jedinečnost epilátoru Philips Satin Ice spočívá ve speciálním odnímatelném „ledovém“ ochlazovači. Jeho nová výkyvná hlava je v neustálém kontaktu s pokožkou, kterou ochlazuje v momentě vytržení chloupku i těsně po něm. Tím zabraňuje bolesti i dalším negativním jevům jako je možné podráždění nebo dokonce vznik nepříjemných červených skvrn. Ochlazovací nástavec obsahuje vodu a před epilací nebo i v období, kdy Satin Ice nepoužíváte, by měl být uložen v mrazničce. Po vyjmutí z mrazničky se jednoduše přicvakne k epilátoru a můžete začít.             

                                  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dokonalé vytržení i těch nejmenších chloupků

Satin Ice je vybaven osvědčeným kotoučovým epilačním systémem Philips. Díky němu Satin Ice dokonale a velmi rychle vytrhne každý chloupek přímo u kořínku, přičemž odstraní i chloupky v minimální délce 0,5 mm. Nohy tak zůstanou hedvábně hladké  a bez chloupků na dobu až 4 týdnů.

 

Další příslušenství pro péči o pokožku 

To ale ještě není vše. Pro depilaci velmi citlivých míst nabízí „ledový“ epilátor Satin Ice výměnnou holicí hlavou a pro péči mezi jednotlivými epilacemi speciální peelingovou hlavu. Každé balení také obsahuje i praktickou kosmetickou taštičku, do které si vše můžete uložit.

 

Již se tedy nenechte odradit bolestí. Zkuste „ledový“ epilátor Satin Ice jako nejjednodušší řešení, jak získat hladké nohy bez chloupků na několik týdnů.

 

„Ledový“ epilátor Philips Satin Ice (HP 6475) v ledově modrém provedení lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. V každém případě pak v autorizovaných prodejnách Philips. Jeho orientační maloobchodní cena  je 2 990,- Kč.

 

 

Reklama