Takový je název obrazu, který zdobí stěnu u čtenářky s nickem DanaD. Je to sice „jen“ reprodukce, ale stále je v ní co objevovat, jak píše hezky autorka příspěvku. Posuďte samy, milé ženy-in.

Já toho na zdech moc nemám, většinou mám u zdí knihovny a na nich posedávají kočky. Ale jeden obraz přece jen u mě visí. Ona je to reprodukce koupená za stovku v papírnictví a vložená do skleněného klipu. Mám ho už přes 20 let a dodneška mě nepřestalo bavit se na něj koukat.

obraz danyD

Jeho autorem je Dominique Appia a obraz se jmenuje Entre les trous de la memoire - velký bratr Googl to překládá jako „Mezi otvory vpaměti“ (1) Budu ráda, když mi to někdo přeloží přesněji.

Každopádně se na něj ráda dívám, pořad je tam co objevovat... koukněte třeba na ty holčičky co mají šaty a vlastně nemají. A líbí se asi i kočkám, protože pod ním rády sedávají (2).

kočky

DanaD

Máte pravdu, surrealistické obrazy jsou plné skrytých významů. Tenhle působí dost melancholicy. Proto ho možná mají ráfy i vaše kočky. nemám pravdu?

Také nám představíte, čím si zdobíte zdi svého bytu? Máte domácí galerii, nebo jste spíš pro minimalismus a stěny ponecháváte bez obrazů?

Napište nám a pošlete třeba foto svého nejmilejšího obrázku na adresu:

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama