Hezký den, docela se těším, na co se dneska podívám. Posílám i své obrázky, i když nevím, do jaké míry bizarní jsou.

První fotka, v trochu jiné podobě, už se tu kdysi objevila v komentářích. Můj tchán sbíral cokoli na svých cestách republikou potkal a velkou část tvořily Kristové. Zdědili jsme je a manžel trval na tom, že u nás budou viset.Trochu jsem se cukala, protože jediné místo bylo v mé místnosti, ale z piety jsem povolila. Už jsem si na ty kluky ukřižovaný zvykla, dokonce s nimi někdy i slovíčko prohodím. Pořád lepší než princ Charles. Toho si do své místnosti pověsil manžel. S Charlesem bych si tedy povídat nemohla.

krize

Když jsem svoje Ježíšky včera fotila, došlo mi, že mám vlastně další "bizarnost". Když se tu psalo o barborkách, zmiňovala jsem se, že utrhnu poblíž rostoucí planý špendlík a budu (podle Míšiných rad )plivat na pupeny, aby mi do Štědrého dne vykvetly. Nestalo se tak, ale o tomhle víkendu vyrazily ratolístky :-) a větvička má kořínky. Prosím o radu: myslíte, že když ji zasadím, vyroste mi keřík?

enka

Ještě mám jedno temné místo, které nelze vyfotit. Mizí mi v něm nůžky pro normální domácí potřebu. Skoro každý čtvrtrok jedny koupím, nějaký čas je používáme a pak najednou nejsou, nikdo si je nepůjčil......Bojím se chvíle, kdy se na mne odněkud všechny vyvalí.        

enka1

Nejsem zahradník, ale za sebe bych řekla, že vyroste. Musíte ale vydatněji plivat :-)

A jaké bizarnosti ukrývá váš domov?

redakce@zena-in.cz