S Lukášovou pomocí čtenářka enka1 sáhla do archivu a ohledně tématu nám posílá čtyři roky starý článek. Proč tak starý? Protože se od té doby nic nezměnilo.

Hezký den,
s Lukášovou pomocí posílám čtyři roky starý článek k dnešnímu tématu. A protože už tu jednou byl, tak nesoutěžně.
Nic se totiž nezměnilo, jen to že jsem do toho rybníka ještě nevlezla a letos si přidala přeci jen jedno předsevzetí - nevylezu z pelechu do sedmé hodiny ranní.

enka1

Tak si ten článek přečteme, co říkáte?
Kopie
Zdravím všechny v novém roce.    
Asi budu výjimkou, ale já si dávám novoroční přdsevzetí každý rok a můžu říct, že každý rok je splním. Za tu dlouhou dobu na 99,90%.  

Úplně první jsem nedodržela. Řekla jsem si na střední škole, že si zlepším známky aspoň o jeden stupeň. Nesplnitelnost tohoto úkolu mi došla hned 2. ledna - pololetí za tři týdny = nemožné.  Takže má novoroční předsevzetí jsou od té doby snadno splnitelná. Na všechna si nedokážu vzpomenout, už nejsem nejmladší, tak jen některá.- letos se vydržím alespoň půl hodiny opalovat, - koupím každému v rodině něco k narozkám, - nasbírám borůvky aspoň na jeden koláč, - letos se vykoupám (myslím v rybníce), - budu pronásledovat protivné komáry.....   

Nepovedlo se mi splnit jediné. To když jsem si slíbila, že už nikdy neosladím brambory.  Určitě splním i předsevzetí letošní - nepojedu nikam autostopem. Nejezdím už 30 let, tak to bude brnkačka. Přeji všem slunečný rok        

enka1   

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

enko, děkuji za pár řádků novějších i těch archivních. Ale do sedmé hodiny ranní? Probůh, proč tak brzy? Kdy jste tedy stávala normálně??
Pěkný víkend – a přispěte si.
Saša

Téma dnešního dne: Novoroční předsevzetí

  • Dáváte si novoroční předsevzetí, nebo to pokládáte za absolutní nesmysl?
  • Nebo to ani nezkoušíte, protože předem víte, že to nesplníte?
  • Nebo naopak, každoročně si nějaké předsevzetí dáte a vzorně dodržíte?

Napište nám o tom

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme malým dárkem: knihou, jak jinak – o hubnutí. Pleťovým krémem kosmetiky Avon a rtěnkou od téže firmy.

cenaaaaa

Reklama