To poznáte ze snímků, které nám posílá čtenářka enka1. Ale jinak má jaro ráda. Vlastně všechny čtyři roční období má ráda.

 Ano, mám ráda všechna roční období s jejich klady  i zápory a jsem ráda, že žiju v pásmu, kde se nám tak hezky střídají.

Tentokrát je vezmu z pohledu mého oblíbeného moku.
Léto - koupím si lahváče a těším se, až si ho po dobrém jídle otevřu vychlazené z lednice
Podzim - nemusí být v lednici moc dlouho
Zima - nemusí se do lednice ani dávat
A konečně JARO - viz podzim ;)

Letošní začátek jara se mi líbí moc - vítá nás sluníčkem a typicky jarním počasím. A co mi ho kazí? Poznáte ze snímků z našeho sídliště.
První je bývalý travnatý plácek okolo baráku po dokončení zateplování jisté firmy. Uvedení do původního stavu bylo ve smlouvě, uvidíme.
Další dva snímky se opakují každoročně. Plno lidem je zatěžko odnést odpadky do kontejnerů vzdálených sotva 20 metrů. K úklidu se nikdo nemá. Proč taky, když za pár týdnů ten binec místo sněhu zakryje bujná jarní vegetace

enka1

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

travnik

okolijedna

okolidva

_____________________________

Přesně jste na to kápla. Ano, roztaje sníh a objeví se to, co zůstalo pod sněhovou přikrývkou. Lidé si přírody vůbec neváží a to je pak drsné jarní probuzení.
Děkuji za Váš příspěvek a i tak přeju krásné jaro.
Saša

Téma dnešního dne 21. března – JARO

  • Máte rády jaro?
  • Co na něm máte nejraději?
  • Napište nám své pocity a dojmy
  • Posílejte jarní fotografie

Pište je a posílejte na redakční e-mail:redakce@zena-in.cz

Jedna z jarních pisatelek obdrží pěkný dárek od Avonu: anti-perspirant deodorant ve spreji i v kuličce – na jarní procházky se bude hodit :)

avon

Reklama