605dc484863ccobrazek.png
Mlsejte zdravěji se zeleninovými ENJOY CHIPS, snackem výhradně z přírodních ingrediencí. Patentovaná výrobní technologie umožňuje přípravu chipsů z pouze čerstvě sklizené zeleniny. Šetrná výroba uchovává uvnitř každého chipsu všechny organismu prospěšné minerály a vlákninu ze zpracované zeleniny. Ta navíc propůjčuje chipsům jejich barvu a výjimečnou chuť.

6061e0d360913obrazek.pngUnikátní výrobní technologie posouvá ENJOY CHIPS na úroveň tzv. smart snacků a otevírá jim dveře do všech domácností. Jsou skvělou svačinou během hektického pracovního dne, výborným pohoštěním na oslavě s přáteli i hlasitě křupající kulisou filmového večera. Oceníte je během výletu s dětmi do parku nebo na celodenním tracku do hor. Nesmí chybět v přihrádce vašeho auta ani šuplíku stolu v kanceláři.

Díky chipsům si snadno zahřešíte bez výčitek. Jak je to možné? Neobsahují chemická barviva, umělá dochucovadla, konzervanty ani pšeničnou mouku, palmový olej či GMO. Pečená varianta obsahuje až 53 % zeleniny a pouze 0,7 – 1,1 g tuku v jednom 40g balení.

6061e1492d85bobrazek.pngNyní ENJOY CHIPS rozšiřuje svou nabídku a přichází s novinkou na bázi lokálních surovin, neobyčejně křupavým snackem s rajčaty a oreganem. Rajčata jsou pěstována na moravských farmách Čerstvě utrženo, a chipsy si tak můžete vychutnat spolu s dobrým pocitem z podpory tuzemských farmářů. Enjoy Chips s rajčaty a oreganem jsou dostupné ve dvou variantách – jako pečené a smažené.

Novinka vyrobená z tuzemských rajčat doplňuje produktovou řadu chipsů červené řepy s mátou, špenátu s česnekem, dýně s rozmarýnem, mrkve s cibulí a papriky s jarní cibulkou.

Zakřupejte si s chutí (z) domova.

Více na Enjoychips.cz
chips.jpg

Reklama