Vybil se vám smartphone nebo jiný elektronický společník v tu nejnevhodnější chvíli? Běžná situace, kterou kdykoliv a kdekoliv vyřeší přenosné dobíjecí zdroje od Sony. V nabídce jsou různé velikosti, kapacity a barevná provedení. Záleží jen na vás, co je pro vás důležitější.

Spolehlivost baterií Sony je především díky použitým energetickým článkům.  Na ty Sony použilo svou speciální patentovanou technologii Sony’s Hybrid-Gel, která zaručuje energetickou stálost článků a garantuje, že i po tisíci nabití baterie ztratí max. 10 % své kapacity. Díky tomu mají dobíjecí zdroje Sony dlouhou životnost, garantovanou kapacitu a hlavně zaručují bezpečnost při používání. Nepřehřívají se a nehrozí ani jejich vytečení, což u levných dobíjecích zdrojů majících uvnitř tekutinu může nastat. Navíc jsou všechny nabíječky dodávány přednabité na 80 %, abyste je mohli okamžitě použít.

Ideální společník na cesty

nabíjení

Nabíječka CP-V5 s hmotností 145 gramů a 5000 mAh Li-ion baterií má dostatek energie na dvojnásobné dobití mobilu. Vzhledem ke své rychlosti zvládne dobít mobil na polovinu již za pouhou hodinu. Vestavěná LED dioda prozradí zbývající kapacitu. K dostání je v černé, bílé, modré a zelené barvě a má navíc speciální povrchovou úpravu proti poškrábání. Cena 699 Kč.

Spousta energie pro náročnější

Dobíjecí zdroj Sony CP-V10 vám „bude krýt záda“ i při těch nejnáročnějších aktivitách, kdy potřebujete baterii. Nabízí kapacitu 10000mAh, což je zásoba energie dostačující až na čtyři dobití telefonu nebo jedno a půl nabití tabletu či na několikanásobné dobití jiných přenosných zařízení – např. digitálních fotoaparátů. Navíc má přepínač, který zabraňuje náhodnému a nechtěnému vybití. Ani zde nechybí LED diody, které hlásí stav nabití a i díky tomu máte snadnou a přehlednou kontrolu nad svým dobíjecím zdrojem. Cena 1 119 Kč.

Náhradní energie do kabelky

nabíječkyInovovaná nabíječka CP-V3 je nejmenším modelem a disponuje Li-ion baterií, která rychle a kdekoliv dobije váš smartphone. Nabízí se v bílé, modré a fialové barvě, takže si můžete vybrat takovou variantu, která nejlépe ladí s vaším stylem. Je lehoučká a malá a tudíž se vejde snad i do té nejmenší kabelky. Cena 479 Kč.

 

 

Více informací na www.sony.cz nebo u prodejců Sony.

 

*1: Doba dobíjení chytrého telefonu závisí na stavu a uchovávání baterie a na typu mobilního zařízení.

Reklama