o

Energetický upír není pohádková bytost ani se nejedná o někoho, kdo by vám skočil při prvním kontaktu po krční tepně. Vysát nás ale umí také efektivně.

Tyto osoby nejsou žádnou novinkou na trhu. Znaly je už naše prababičky a nalezla jsem hodně dobových popisů a hodně, mnohdy i kuriózních, receptů, jak se chránit. Doba sice pokročila, ale energie zůstaly stále stejné.

Co to je? Cítím se jako kuře!!

Působení energetického upíra může opravdu vzdáleně připomínat stav, kdy nám je z těla něco odčerpáváno. Je to člověk, v jehož přítomnosti se prostě bez zjevného důvodu necítíme dobře.

Vnímáme slabost a jsme bezdůvodně vyčerpaní.

Upír je v pohodě. Prospívá mu naše energie, kterou dokáže velice šikovně „vysát“ ve svůj prospěch.

Někteří z těchto lidí dokonce potřebují přímý kontakt. Potřebují si na nás sáhnout, třeba nechtěně.

Jakmile vstoupí do naší blízkosti, vnímáme to zpravidla nelibě. Není nám to příjemné.

Někdy sleduji, jak někteří lidé, z mého pohledu zcela zbytečně, chodí a doslova „otlapklávají“ druhé. Fakt se to děje. Zkuste se na to někdy zaměřit.

chNejhorší je, když je takovým člověkem například někdo z úzkého rodinného kruhu, anebo životní partner.

Měla jsem možnost setkat se s paní, která si neuměla vysvětlit, že jak její báječný manžel, kterého ze srdce miluje, přijde z práce domů, ona je zralá do postele.

„Je to divný a zkraje jsem si toho asi ani nevšimla. Prostě jsem celý den zapřažená v práci, pak přijdu domů a začnu dělat večeři. Lítám jako moucha sem-tam a těším se, až přijde muž domů. Ve chvíli, kdy je chviličku doma, jako bych dostala klackem. Napřed jsem myslela, že málo piju a od toho jsem brzy unavená.

Že něco na tom je divné, mě napadlo, až když manžel odjel jednou se svým bratrem na pánskou jízdu na hory. Tehdy jsem tyhle pocity neměla a poletovala jsem po bytě třeba až do jedenácti, a to každý den. Nevím, co mám dělat. Přece se s ním nerozvedu, miluji ho,“ stěžovala si.

Osobně ji chápu. Existují lidé, v jejichž přítomnosti já třeba nevydržím déle než pár minut. Může vám to připadat divné, ale fyzicky se mi dělá zle. Poznám to. Dostaví se neurčitý tlak v břiše, špatně se dýchá, člověk slábne. Cítím se jako kuře.

Je to skutečně stav, kdy se člověk jen stěží brání, aby se nesesunul pod stůl a neusnul, nebo má naopak nezvládnutelně nutkavou potřebu ne odejít, ale rovnou utéct, a hodně rychle. Zachránit se.

A přitom se třeba jedná o někoho, kdo nám je vlastně celkem sympatický. Nebo, a to je hloupé, je ve skupině víc lidí a nevíme přesně, kdo z nich to je.

On totiž energetický upír skutečně nevyniká špičáky jako šavlozubý tygr. Navíc, on takhle vysávat může třeba jen nás, nebo dva z nás. Tady jde o energii, kterou on potřebuje, a my ji máme. Každý jsme jiný.

Upírek domácí

opSoužití s energetickým upírem je každopádně náročné. Jen malé procento lidí ale takového člověka pojme za životního partnera, protože signály dostává již předem, a tak často tyto vztahy nevydrží, díky podvědomému chování.

Prostě se začněme stále častěji omlouvat ze schůzek, až vztah vyšumí. Jsou ale i tací, jejichž vzájemné pouto je tak silné, že se vlastně obětují.

U takových párů se po jistém čase objevují například podobné příznaky nemocí.  

Jeden onemocní a druhý má totéž, i když se nejedná o žádnou např. kapénkovou nákazu. Jeden se ale vždy výrazně dřív uzdraví.

Ochrana proti upírovi v podobě partnera existuje, ale nevím, do jaké míry je proveditelná. Pro pobavení uvádím dobový recept. Našla jsem ho v jenom almanachu, který po sobě zanechala moje babička.

gPodle vazby soudím, že jí ho zanechala zase její babička.

  • Prvním počinem sundej vše, co od tohoto člověka přišlo ku tvé osobě. (myšleno náušnice, prstýnky, brože, řetízky – to by ještě šlo)
  • Tyto předměty a dary ulož tak, aby nebyly na tvých očích.
  • Dále všechny podobenky, obrázky a všechno, odkud člověk tento na tebe pohlédnouti může. (To už bude trochu těžší. Neumím si představit, jak někdo masově likviduje fotky z dovolené a obrázky ze svatby. Jak by to partnerovi asi vysvětlil? „Miluji Tě ale nemůžu Tě ani vidět?“)
  • Manželské lůžko energie sčítá.
  • Ku vlastní záchraně vede cesta přes lůžko a uličku v podobě písmene „L“. V rohu takto vzniklém pak umísti květiny, nejlépe kaktusy. (Už vidím tu idylku, když jeden ze spaní omylem překročí práh své postele)

V zásadě jsou tyto rady sice určitě velice účinné, ale v důsledku vedou na beton k úplné eliminaci upíra, a to brzkým rozvodem.

Dostupná ochrana

Nemůžeme kvůli jednomu člověku nechodit do práce, zrušit rodinné oslavy, kde by určitě byla cucavá teta, ani opustit milovaného člověka.

U cizího upíra je ochrana možná a jednoduchá

Pokud to není nezbytné, odejděte z přímé blízkosti takového člověka. Nebo opusťte společnost, ve které jste. Stejně byste to udělali, protože vás to zpravidla donutí samo.

Bublina

bublinaNaučte se zabalit do bubliny. Je to vlastní obranný systém, který je aktivován námi a který je možno kdykoli obnovit. Zabere to minimum času. 

Bublina vás neochrání vás úplně, ale rozhodně pomůže.  

Pokuste se v klidu posadit, zavřít oči a představit si, jak své tělo balíte do bílého světelného obalu, který sahá pěkně několik centimetrů nad hlavu a pod nohy. (To aby uvnitř nebylo těsno). Bublinu si několikrát za den obnovte. Zní to jako pohádka, ale je to práce s energetickým obalem (jeho zesílením), který prokazatelně existuje, a je-li náš, pak si ho můžeme samozřejmě svou vůlí klidně přizpůsobit.

Kdyby v té chvíli někdo přišel a vyfotil vaše energetické pole, což lze, tak by jeho podoba byla trochu jiná než třeba na fotce předtím.

Vlastní kříž

Další dobrou a fungující ochranou, která působení takové osoby bezpečně zmírní, je vlastní kříž. Postačí zkřížit například nohy nebo ruce, případně složit ruce na břicho křížem.

Jistě, chápu, že v MHD, kde je potřeba se držet, to půjde těžko. To bychom se sice ochránili před upírem, ale možná ne před frakturou, způsobenou plavným letem na druhý konec vozu.

Tady je každá rada drahá. Pokuste se alespoň „odručkovat“ kousek dál.

Například ale v čekárně u lékaře, nebo tam, kde to lze, je tato zvýšená ochrana dobrá. O zajímavé síle kříže všeobecně a o zvláštních vlastnostech i možnostech využití tohoto symbolu bychom si časem mohli říci mnohem víc.

Oko Hóra

horus eyeTenhle velice silný zářič si můžete vyrobit například z keramické hlíny nebo jiného materiálu, podle vlastní fantazie a vkusu. Pokud má být použit proti energetickému upírovi, je potřeba na místo, kde je u symbolu oční panenka, umístit malý kousek zrcátka. Takovýto amulet vás ochrání bezpečně. Ve chvíli, kdy někdo hodlá odsát něco z vašeho potenciálu, odráží střípek všechno zase pěkně zpátky k němu. Funguje zaručeně a rozhodně je to nenápadnější než spát v obležení sukulentů a pálit partnerovi občanku. Brzy si o něm také povíme.

A ještě něco. Jestliže se už ocitnete v přítomnosti energetického upíra, pokuste se v jeho přítomnosti co nejméně vyhledávat oční kontakt a pokuste se vyhnout emocím.

Slzy, smích, lítost apod., to všechno jsou okamžiky, kdy otevíráme doslova trychtýř „upírovi“ a poskytujeme takovou dávku vlastní energie, že by se klidně mohl i zakuckat!

Znáte svého upíra?

Už jste se s ním setkali?

Reklama