em2.jpg

Jakost především
Historie značky Emu ukazuje, že s takovým vývojem jejich tvůrci vůbec nepočítali. Boty charakteristického tvaru, které svůj design nemění již po mnoho let, byly stvořené pro australské surfaře, kteří potřebovali boty, jež jsou pohodlné jako papuče a udržují optimální teplotu nohou. Ideálním materiálem se ukázala být vlna z ovcí merino, která je v těchto regionech světa snadno dostupná. Dnes je známá na celém světě svou výjimečnou vlastností udržení tepla. Vnitřek bot Emu, to je měkké polstrování, která zajistí, že naše nohy v zimě nemrznou a je jim nadmíru pohodlně. Dodatečnou výhodou je vnější vrstva modelů bot této značky, která je vyrobená z voděodolné kůže. To proto je cena originálních Emu vyšší, než těch, které můžeme běžně koupit v každém obchodním řetězci. Platíme především za vysokou jakost zpracování a použitých materiálů.

Boty celebrit
Fenomén Emu je stále velkou záhadou dokonce i pro stylisty. Tyto boty byly vlastně stvořené hlavně proto, aby poskytovaly nadprůměrné pohodlí a komfort, nikoliv aby nám poskytly skvělý vzhled. Ukázalo se, že právě za to si je hvězdy zamilovaly. Fotografie hereček z placu či celebrit na procházkách se psem právě v botách Emu, obletěly celý svět, který se začal jimi inspirovat. Surfařské bačkory se rychle staly městskou klasikou a nejlepším důkazem jejich úspěchu je obrovské množství kopií, které jsou dnes k dispozici v každém obchodním řetězci a dokonce i v supermarketech! Jestli jednak hledáte originální boty Emu, navštivte internetový obchod Cheels.

em1.jpg

Nadčasový zimní fenomén
Tyto super pohodlné a neobvykle odolné boty natolik zakořenily v našem obrázku zimy, že nás nic nemůže od jejich nošení odradit. Přestože se stále objevují na seznamech nejvíce anti-sexy bot všech dob a tvoření s nimi efektních stylizací je obtížné, obzvláště pokud nemáme ideální výšku a postavu modelky. Komfort, jaký boty Emu poskytují, je jednoduše nenahraditelný a proto je nosíme s tak velkou oblibou.
61e15f3078051obrazek.png

Reklama