Emporio Armani představuje neodolatelnou vůni Diamonds Violet, nejbarevnější ze všech Diamonds.

Diamonds Violet je nejmladším přírůstkem do kolekce věnované takzvaným it girls. Spojuje vlastnosti původní Diamond Eau de Parfum a Diamonds Rose v jiskřivé poctě chladivých uhrančivých kamenů. Magické diamanty, které vzbuzují lásku i závist, pro zářivou mladou dámu.

Emporio Armani

ELEKTRIZUJÍCÍ  - EXTRAVAGANTNÍ

Vzácné fialové diamanty disponují neodolatelným kouzlem. Zachycují živoucí barvy dívčiny noci. Potemnělá pulzující světla a živoucí emoce. 

OSLNIVÁ EAU DE PARFUM

Vůně Diamonds Violet je zlobivá i vlídná. Lahodná, florientální, ovocně-gurmánská... Každý její aspekt doslova jiskří svůdností. Mísí vlídnost s rozpustilou a flirtující škodolibostí, růže s omamnou vzácností čirých fialových diamantů.

Příval rozjasňující šťavnaté svěžesti doslova exploduje v horních tónech, kde zaznívá motiv exotické maracuje, liči a maliny. Svůdný jas, který vyvěrá z dokonale ženského srdce Diamonds, způsobuje esence z damašské růže a jemný akord konvalinek, který odhaluje překvapivou cukrářskou křupavost pralinkového akordu zvýrazněného smyslnou vanilkou a pačuli. Kompozice je uhrančivá. Okouzlující.

Smělá a jiskřivá, fialová vůně rozsvěcuje lahvičku ve tvaru briliantu, v jehož středu najdeme rytinu orla Emporio Armani. Krabička s motivem texturované látky a potiskem drobných diamantů odráží sny každé ženy a připomíná vzácnou šperkovnici.

Emporio Armani

Vstupte do záře reflektorů s Armani Diamonds Violet.

ŘADA EMPORIO ARMANI DIAMONDS

  • JISKŘIVÁ

EMPORIO ARMANI DIAMONDS, Eau de Parfum

Originál. Neodolatelná třpytivá vůně, která je ženská a důrazná zároveň. Vznikla pro silnou nezávislou ženu a otevírá se gurmánskými tóny liči a malin, aby vzápětí ukázala své srdce z růží, frézií a konvalinek. Sexy spodní tóny rozeznívá směs dřev a ambry.

  • ŽIVOUCÍ

EMPORIO ARMANI DIAMONDS ROSE, Eau de Toilette

Tento růžový diamant je lehčí a barevnější a představuje kvintesenci ženskosti. Došlo u něj ke zvýraznění ovocných vrchních tónů, spodní tóny jsou ještě o chlup návykovější. V srdci pak nacházíme růže zářící v prvních ranních paprscích, jejíž okvětní lístky se třpytí svěžestí. Tento motiv je zvýrazněn delikátními bílými květy.

  • OMAMNÁ

EMPORIO ARMANI DIAMONDS VIOLET, Eau de Parfum

Nejnovější a nejrebelštější ze všech DIAMONDS září jemnou svůdností. Uhrančivé ovocné vrchní tóny elektrizují ženské srdce z bulharské růže a konvalinky, načež ustoupí sladkému a překvapivému pralinkovému akordu, který umocňuje motiv vanilky a pačuli.

Datum uvedení: červen 2015
Doporučená cena: Diamonds Violet (50 ml) – 1835 Kč / 67€

Reklama