profimedia-0803645548.jpg
Foto: Profimedia

Emma Watson v doprovodu svého bratra Alexe dorazila na druhý ročník předávání cen Soho House Awards. Třiatřicetiletá herečka zazářila ve velmi elegantních třpytivých boho šatech sestávajících z organžové maxi sukně a jemného háčkovaného stříbrného topu s třásněmi od značky Dior z kolekce Haute couture podzim/zima 2023.

Aby dovedla svůj vzhled k dokonalosti a podtrhla eleganci šatů, doladila je Emma Watson bílými podpatky, bílou koženou kabelkou s monogramem a perlovými náušnicemi. Vše taktéž od Diora. Její bratr měl na sobě tmavě modrý oblek a černé tričko.

Soho House je exkluzivní klub určený pouze pro členy, na jehož seznamu přísně tajných hostů jsou údajně například Justin Timberlake, Jessica Biel, Leonardo DiCaprio, Sylvester Stallone a desítky dalších áčkových hvězd.

V loňském roce klub představil systém ocenění. A na svém webu píše o jeho účelu. Chce, aby uznal a upozornil na neuvěřitelnou práci kreativních talentů napříč jeho členy: od zavedených ikon po budoucí hvězdy, neobjevené tvůrce a všechny mezi nimi.

FotoJetsad.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Profimedia, Vogue

Reklama