Dům Lancôme uspořádal 9. května 2011 v Paříži večírek na počest Emmy Watson, své nové velvyslankyně, a zároveň uvedl novou dámskou vůni Trésor Midnight Rose.

Emma watson

Je 21.30, značka Lancôme se připravuje v zákulisí a netrpělivě čeká na odhalení své nové hvězdy. Napětí i půvab visí ve vzduchu jako parfém. Kouzlo Trésor Midnight Rose... V sále se mačkají stovky novinářů, módních ikon i osobností z filmového světa. Můžeme zahlédnout například módního návrháře Albera Elbaze, fotografa Maria Testina a fotografku Dominique Issermann, herce Cyriala Descourse nebo Juliena Boisseliera, novinářky Annu-Sophie Lapix a Daphné Burki, modelku Marie-Ange Castu... Zpoza mixážního pultu jim čekání zpříjemňuje DJ Gladys. Ožívá i Studio Gabriel, bývalý kabaret. Show může začít.

Emma watson

Najednou ticho. Sál se ponoří do tmy. Nikdo ani nedýchá. Zároveň romantickou i moderní atmosféru dotváří fialová světla. Tohle je Paříž! V tom okamžiku začínají na dvou obrazovkách rozkvétat světlem malované růže, jedna přes druhou. Když se rozevře i ta poslední, na scénu vstoupí desítka mužů v černém saku, s kloboukem na hlavě. Jak rychle se objevili, tak rychle mizí. Konečně přichází Emma Watson! Nádherná, okouzlující mladá žena. Po krátkém projevu se připojí k Youcefu Nabi, mezinárodní prezidentce společnosti Lancôme, a Nicolasu Hieronimusovi, generálnímu řediteli divize luxusních produktů L'Oréal.

Emma watson

Pak tato ikona dnešní generace rozproudí zábavu nadšeným potleskem určeným oblíbené rockové skupině Puggy, která přijela zahrát na tuto exkluzivní soukromou party.

Je skoro půlnoc. Emma Watson odchází. Vzpomínky na příjemný večer a vůně Trésor Midnight Rose však zůstanou.

 

 

Reklama