emilyyyys.jpg
Foto: Stéphanie Branchu / Netflix

Podle hereček Lily Collins a Ashley Park se seriál Emily v Paříži, který si získal popularitu mezi diváky po celém světě, dočká dalších dvou řad. Obě o tom informovaly na svých instagramových stories.

V hlavní roli dále budeme vídat Lily Collins, která hraje všemi oblíbenou Američanku Emily, odbornici na sociální sítě, která se přestěhovala za prací do Paříže. V dalších řadách se snad dozvíme, zda Emily nakonec zůstane v Paříži, protože na konci druhé řady to tak úplně nevypadalo. A snad i zjistíme, s kým nakonec skončí. Bude to Gabriel, Alfie, anebo se objeví někdo další? A bude na konci čtvrté řady umět Emily konečně plynule francouzsky?

V neděli 10. dubna na závěrečném večeru Paley Festu v Los Angeles, kterého se zúčastnily i hlavní postavy seriálu, Netflix potvrdil, že natáčení třetí řady začne letos v létě. Na základě těchto podrobností se dá předpokládat, že se třetí řada seriálu objeví na našich obrazovkách buď na konci tohoto roku, nebo na začátku roku 2023. Jelikož druhá řada vyšla před Vánoci, mohli bychom i letos dostat od Netflixu hezký vánoční dárek.

Do třetí série byl také Netflixem potvrzen herec Lucien Laviscount, který hraje Alfieho. Nemusíme se tedy bát, že už tuto postavu v seriálu dále neuvidíme.

profimedia-0681891168.jpg

Foto: Profimedia

Zdroj: Instagram stories Lily Collins a Ashley Park, Netflix, TV Line