Ať už jedete o prázdninách kamkoliv, třeba k vodě, na kolo nebo na celodenní výlet do Prachovských skal, zabalíte s největší pravděpodobností pro celou rodinu do batohu svačinu. Fantazii se meze nekladou, ale některé potraviny jsou náchylné na skladování, byť je zabalíme do fólie nebo vložíme do vzduchotěsné dózy.

Emco

EmcoSkvělou alternativou zdravé svačiny, kterou máte sbalenou hned, nezabere skoro žádné místo a výborně chutná, jsou ovesné, ovocné a ořechové tyčinky od Emco. Navíc se vejdou do každé kapsy!

Nabídka příchutí Ovesných tyčinek je opravdu široká, a tak stačí vědět, komu jakou uděláte tu největší radost: Čokoláda a ořechy, Borůvky a maliny, Banán a čokoláda. Tyčinky obsahují velký podíl ovesných vloček, ale i spoustu ovoce i čokolády.

Ovocné tyčinky obsahují kromě ovesných vloček také ovocnou složku se 40% podílem ovoce. Můžete vybírat z těchto příchutí: svěží Malina, šťavnatý Ananas a růžový Grep. Ovocné tyčinky neobsahují umělá aromata ani umělá barviva a na rozdíl od konkurenčních výrobků ani jedlý papír či Emcooplatek. 

Na první pohled je díky atraktivnímu obalu vidět, že Ořechové tyčinky obsahují celé ořechy i velké kusy mandlí, pistácií, kešu a vlašských ořechů. Koupit si je můžete v těchto variantách: Ořechy a kešu, Ořechy a pistácie, Ořechy a med, Ořechy a brusinky.

Reklama