Už myslíte na léto a na to, jak si zpestřit letní jídelníček? Hned dvě novinky nejen pro milovníky zdravé výživy v těchto dnech uvádí na trh společnost Emco.

emcoTu první představují Emco Mysli na zdraví obohacené o dokonalou kombinaci chutí medu a oříšků, které hned po ránu dodají energii a chuť do pracovního dne. Skvělá kombinace na křupavém ovesném základu Emco Mysli, která dále obsahuje téměř z poloviny ovesné vločky, 5 % ořechů a 3 % lahodného medu a tentokrát žádné rozinky, bude k dostání v našich obchodech už koncem dubna. „Chtěli jsme po dlouhé a únavné zimě přijít na trh s něčím, co lidem opravdu zvedne hned po ránu náladu a dodá energii do celého dne. Novinka Emco Mysli tyto požadavky splňuje na jedničku, navíc jsou v krásném a skladném balení, takže si jimi můžete zpříjemnit snídaně třeba i na dovolené,“ dodává Petra Farkašová, vedoucí marketingu společnosti Emco. Nová příchuť Emco Mysli bude k dostání v balení 375g (doporučená MOC 39,90 Kč) i v rodinném balení 750g (doporučená MOC cena 69,90 Kč).

emcoHvězdou ovesných kaší se pak pro letošek stane druhá z novinek společnosti Emco, a to Expres ovesná kaše letní mix, plná letního ovoce, která se na trhu představí pouze v limitované edici. Letní mix s 60 % obsahem ovesných vloček přitom nabídne hned dvě originální příchutě - černorybízovou a višňovou, doplněné ještě příchutí jahoda a malina. V obchodě ji nepřehlédnete, protože na jejím obalu si výrobci dali tentokrát mimořádně záležet a ovesná kaše se tak může pyšnit i jedním z nejatraktivnějších obalů na našem trhu se zdravou výživou. Ovesnou kaši Expres letní mix seženete od května za doporučenou MOC 37,90 korun ve vybraných obchodech po celé České republice.


Emco s.r.o. - přední česká společnost s více než patnáctiletou tradicí. Patří mezi největší české výrobce a distributory potravin.
Nejprodávanějším produktem společnosti je Emco Mysli na zdraví. Emco má celkem 4 výrobní závody - v Bohumíně, v Brně, ve Vřescích a v Hrdlech. Společnost Emco je držitelem certifikátů 22000 a BRC. Dále certifikátů „Klasa“, ocenění „Obal roku 2009“ za „Ovesné polštářky“ a „Nejlepší novinka roku 2006“ za „Emco müsli sušenky“. Emco cereálie jsou známy ve více než 40 zemích světa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama