Společnost Emco, český výrobce cereálních výrobků, upravila recepturu ovesných kaší. Změna se týká všech příchutí. Společnost si v tomto segmentu dlouhodobě udržuje vedoucí postavení na trhu.

EmcoHlavní změnou je odstranění palmového oleje. Díky tomu je nová receptura vyváženější a navíc obsahuje méně přidaného tuku. Ve složení Emco Ovesných kaší je i několik dalších změn, například na žádost spotřebitelů bylo navýšeno množství čokolády v Emco Ovesné kaši s čokoládou. Vysoký podíl ovesných vloček je nadále zachován, řada Emco Ovesné kaše obsahuje průměrně 66 % ovesných vloček.

Emco„Trend zdravého životního stylu zvyšuje poptávku po těch nejkvalitnějších produktech. Sledujeme nejnovější poznatky ohledně vlivu používaných surovin na lidský organismus, proto patří vylepšování receptur našich výrobků dlouhodobě k prioritám,“ říká Petra Farkašová, marketingová ředitelka společnosti  Emco spol. s r. o.

Emco„Tímto krokem pokračujeme ve změnách provedených v loňském roce v řadě výrobků Emco Mysli na zdraví, kdy jsme palmový olej nahradili 100% řepkovým olejem,“ dodává Petra Farkašová. Řepkový olej obsahuje ideální poměr omega 3 a omega 6 esenciálních mastných kyselin, které mají blahodárný vliv na kardiovaskulární systém a je výživovými odborníky hodnocen jako velmi přínosný pro naše zdraví.

Zákazníci najdou informace o novém složení na obalech výrobků.

Doporučená maloobchodní cena Ovesných kaší se nemění, 4x 65g balení je k dostání za 45,90 Kč.

Reklama