Elvie je severská princezna kouzel, magická elfka, kterou nemůže spatřit každý. Ovšem máte-li štěstí, zahlédnete ji koutkem oka, jak tančí za svitu měsíce. Je nádherná, křehká a drobná, oblečená v bílých šatech. Elvie od Oriflame je vůně pro moderní ženu, která se chce obklopit něhou a jemně poodhalit náznak své ženské smyslnosti.

Toaletní voda Elvie odpovídá současným trendům v kosmetickém průmyslu a patří do skupiny vůní, které se označují jako „nově smyslné“. Elvie je velmi ženská květinová vůně s jemným nádechem orientálního koření a vzácných dřevin. Nejprve ucítíte pronikavě osvěžující směs citrusů, k nimž se vzápětí přidá zářivost bílých květů zakončená čistou jemností bílého pižma a ambry. Je jemná až intimní, velmi dobře se nosí a jako by dodávala pocit bezpečí.

Flakón vůně je také odrazem světa elfů. Připomíná hladké, na sobě položené oblázky, na nichž elfové s oblibou sedávají u vody. Díky tomu je tak příjemné uchopit Elvie do dlaní.

Toaletní vodu Elvie můžete v březnu zakoupit za zaváděcí cenu 399 Kč prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň. Kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz

Chcete "na vlastní nos" vyzkoušet toaletní vodu Elvie, případně některý jiný produkt kosmetické firmy Oriflame? Srdečně vás zveme ve dnech 9. až 11. března do kteréhokoli centra Oriflame na Dny otevřených dveří (seznam, adresy a otevírací doby center najdete na www.oriflame.cz). Vizážistky a kosmetické poradkyně tu budou jen pro vás, aby vás nalíčily, doporučily, jak na jaro obměnit kosmetickou taštičku, jak si vybrat vhodnou vůni, jakou péči vaše pleť potřebuje. Představíme vám jarní kolekci líčení Awakening Colour by Oriflame a také máte možnost využít zvýhodněné nabídky registrace pro nové kosmetické poradce.

Toaletní vodu Elvie můžete vyhrát, pokud správně zodpovíte soutěžní otázku v naší SOUTĚŽI

Reklama