Klidně by taky mohlo jít o největší uklízecí akci u celebrity století. Elton John se rozhodl, že vyčistí svůj dům od zbytečných a nepotřebných věcí a všechny je daruje na dobročinnou aukci.

Brzy tak bude prázdný jeden z jeho domů, Holland Park. S dobročinností typu "staré věci slavných" na prodej se v poslední době vůbec roztrhl pytel. Není to tak dlouho, co se hvězdy rozhodly vydražit své sluneční brýle ve prospěch britské Slepecké asociace a krátce předtím Britney Spearsová "vyhrabala" své staré hadříky, z jejichž prodeje zaplatila letní tábor opuštěným dětem.

Elton John však nedraží jen nějaké cetky. Zpěvák dává k dispozici svůj jedenáct let starý nábytek. Dražit se bude také zařízení domu, které si pořídil teprve loni. Podle odhadů by dražba mohla vynést asi 1,7 milionu liber. John bude prodávat také svou sbírku obrazů a fotografií. "Je o mně známo, že mám rád fotografické a malířské umění. Tím, jak se všeho zbavím, si budu moci všechno zařídit znovu," těší se Elton John a dodává, že kvůli penězům dražbu skutečně nepořádá.

Lační sběratelé si mohou koupit ještě například Eltonovy klozety, šperky, boty nebo klavír.  

        
Reklama