Lidské vlasy musí čelit každý den celé řadě potenciálně negativních vlivů – škodit může česání nebo jiné mechanické zacházení, ale i sluneční záření, vítr či voda. Všechny tyto vlivy mohou zatěžovat vlasové vlákno a poškodit jeho ochrannou vrstvu. Odborníci z L’Oréal Paris se proto zaměřili na výzkum poškození vlasových vláken a vyvinuli expresní péči, která je schopna vlákna velmi dobře regenerovat.

Elseve

Unikátní řada  balzámů řady Elseve vyřeší nejčastější problémy poškozených vlasů, ať už jsou to slabé vlasy, roztřepené konečky nebo nedostatečný objem! Testy prokázaly, že s každou aplikací je účinek znatelnější. V rámci balzámů Elseve od L´Oréal Paris  je na výběr celkem z 3 řad podle typu vlasů.

Fibralogy pro vlasy bez objemu, Total Repair 5 pro vlasy poškozené a suché, Arginine Resist pro posílení vlasů.

Fibralogy

ElseveJemné vlasy bez objemu lze jen s velkou námahou upravit do požadovaného tvaru. Expres balzám Fibralogy obohacený o Fill-Style a vyživující Shine-Care sérum s dvojitým účinkem dodá jemným vlasům objem a hustotu, na rozdíl od stylingových přípravků proniká přímo do vlasového vlákna a posiluje vlas zevnitř. Zesílení vlasů je tak trvalé a intenzivnější po každé aplikaci.

Total Repair 5

ElseveTotal Repair 5 od Elseve obnovuje poškozené vlasy s roztřepenými konečky. Dvoufázový kondicionér vlasy hloubkově vyživí a posílí, obsahuje také velkou koncentraci účinných látek, které vaše vlasy hloubkově regeneruje.

Arginine Resist

ElseveArginine Resist je posilující bezoplachový expres balzám obohacený a Arginine a vyživující Shine-Care sérum s dvojitým účinkem. Okamžitě pomáhá posílit vlasy a chrání je před teplem. Arginin se dokonale spojí po celé délce vlasového vlákna a již po prvním použití se hojně usazuje na poškozených částech, čímž je obnovena přirozená ochrana vlasu.

Expresní balzámy Elseve od L´Oréal Paris, to je dvojitá síla, která promění a ochrání vlasy v jednom spreji:

  • Okamžitě působí proti roztřepeným konečkům/ pomáhá posílit vlasy/ pro hustší vlasy
  • Pečuje a chrání vaše vlasy před UV zářením, fénem, žehličkou, kulmou
  • Usnadňuje rozčesávání

 

 

Reklama