LOS ANGELES  – Australská supermodelka Elle Macphersonová trpí podle všeho vyčerpáním a depresemi.
Devětatřicetiletá matka dvou dětí, z nichž jedno porodila letos, vzdala kvůli tomu i mnoho veřejných vystoupení, včetně účasti na jezdecké show Melbourne Cup.

"Elle tak ještě více rozvířila domněnky o svém špatném zdravotním stavu," nechala se slyšet blízká modelčina přítelkyně.
Podle britského listu The Daily Express dlouhonohá blondýnka hledá pomoc na nejmenované americké klinice, kde se snaží svých neduhů jednou provždy zbavit.
V tisku se také objevily zprávy o tom, že Elle trpí silnými postnatálními depresemi. Její rodina to ovšem popírá.

"Nesnížím se k jakémukoliv komentáři. Je to věc mé dcery a novinářům do jejího zdravotního stavu nic není," řekla modelčina matka Fran.
"Nikdy bych se nechtěla do podobné situace dostat. Elle její stav rozhodně nezávidím a každopádně jí pomohu, jak budu moct," podotkla její sestra Nina.

Macphersonová se nicméně k problémům spojeným s narozením dítěte v nedávném rozhovoru nepřímo přiznala, ale její agentka Patti Mostynová nedokázala na dotazy novinářů reagovat.
"Skutečně vám nemohu nic sdělit, protože se mi Elle s ničím nesvěřila. Nemám o ničem ponětí, takže nemohu pomoct ani vám, ani jí," vzkázala stroze novinářům  

    
Reklama