profimedia-0435045048.jpg
Foto: Profimedia

Moderátorka Cheslie Kryst se Elizabeth zeptala na její sexy fotografie v bikinách, které často zveřejňuje na Instagramu. Tu poslední, která vyvolala kritiku, přidala před třemi dny. „No, jde o to, že mám vlastní řadu plavek,“ vysvětlila. „Za normálních okolností bych se nevystavovala v takovém množství plážového oblečení, takže to má svůj důvod,“ řekla hvězda seriálu Runaways. Svou značku Elizabeth Hurley Beach uvedla na trh v roce 2005 a na svých webových stránkách a sociálních sítích předvádí své modely. I přes zdařilou propagaci jí mají kritici fotografie za zlé.

Stejný problém řeší i Pořízková

14 měsíců nesměli lidé jezdit na dovolenou a já mám firmu na plážové oblečení. Je jasné, že nejlépe vypadá na pláži, ale museli jsme improvizovat. Takže ano, fotila jsem na balících sena, ve sněhu, ve sprše. To je možná ten důvod, proč se kritikům fotky tolik nelíbí,“ řekla Elizabeth. Podle fanoušků spíš kritika tkví v jejím věku a stereotypech, které jsou o ženách po padesátce zažité. Stejný problém nedávno řešila top modelka Pavlína Pořízková. Ta se ve spodním prádle vyfotila nejen na svůj instagramový profil, ale také na obálku československé verze magazínu Vogue.

Elizabeth je na svou postavu pyšná a nevidí žádný důvod, proč by měl být rozdíl ve snímcích, které nafotila ve svých dvaceti letech a po padesátce. Kromě jógy a pilates se věnuje také fitness. Magazínu Women’s Health před časem řekla, že ráda dělá dřepy, zatímco si čistí zuby. Také chodí na 30minutové procházky se svými psy, které jsou prý dostatečně rychlé na to, aby jí zvedly tepovou frekvenci, a je o ní známo, že se neštítí práce na zahradě a nebojí se ani motorové pily.

Vyhýbá se také zpracovaným potravinám. „Mám ráda jednoduchá, zdravá, nenáročná jídla. Potraviny se spoustou konzervantů vůbec nejím,“ řekla v rozhovoru pro The Cut. „Když jsem doma na venkově, vždycky se snažím jíst potraviny, které jsou vypěstované tam.“

Reklama