Hladká, zářivá pleť, růžolící tváře a žádné jiné než mimické vrásky, podtrhující naši jedinečnost. Která z nás by si nepřála takhle vypadat? Postupem věku se bohužel od tohoto ideálu čím dál více vzdalujeme. Jas se z pleti vytrácí, vrásek přibývá, rysy povolují … stop! Už se nemusíte bát. Je tady Juvenance:Deliner renomované švýcarské firmy Juvena!

Juvena přišla na začátku sedmdesátých let minulého století s převratným vylepšením – jako první na světě začali do svých pleťových přípravků pečujících o pleť přes den přidávat UV filtry. A dnes přicházejí s výsledkem padesátiletých zkušeností, revolucí v boji proti vráskám, komplexem DelinerTM.

Co je na přípravku DelinerTM revolučního? Způsob, jakým působí proti vráskám. Vědci v laboratořích společnosti Juvena nejdříve pečlivě sledovali, jak vrásky vlastně vznikají. Zjistili, že pleť obsahuje buňky fibronektiny, které organizují uspořádání kolagenu, elastinu a glykosaminoglykanů (zkráceně GAGs) v pleti. Díky působení škodlivých vlivů fibronektinů ubývá, jejich funkce ochabuje a kolagen, elastin a látky GAGs se v pleti rozmisťují nerovnoměrně. V některých místech tkáně je pak těchto látek příliš mnoho, v některých příliš málo, vznikají mezery a právě v nich se tvoří se vrásky.

DelinerTM fibronektiny doplňuje a stimuluje je ke správnému fungování. Následkem toho se obsah kolagenu, elastinu a látek GAGs v pleti vyrovnává, mizí mezery a s nimi i vrásky, pleť je hebká, jemná a zdravím a mládím zářící.

Komplex DelinerTM je k dostání v přípravcích Juvenance:Deliner, Juvenance:Eye Deliner Day a Juvenance:Eye Deliner Night.

Juvenance:Deliner je denní a noční krém na bázi O/V, lehké hedvábné konzistence. Obsahuje účinnou kombinaci likvidátorů volných radikálů, poskytuje dodatečnou ochranu proto stárnutí a samozřejmě UV filtry.

Juvenance:Eye Deliner Day je lehounký krémový gel s botanickou aktivní složkou působící proti otokům a zpevňující citlivou kůži kolem očí.

Juvenance:Eye Deliner Night je bohatá a jemná emulze obsahující speciální peptid, který zpevňuje a zklidňuje okolí očí a chrání ho před podrážděním.

Všechny tyto výrobky jsou k dostání v síti parfumerií Fann nebo v e-obchodě Fann.

Více na www.fann.cz .

O výrobky Juvena můžete soutěžit ZDE .