To mi sice předurčuje mé znamení, ale já jsem ve skutečnosti vlastně anděl, no spíš anděl s ďáblem v těle.Pokud chvilku zůstaneme u mého znamení, tak bacha na mě, pánové a leckdy i dámy.

Má velmi skvělá a nedostižná trpělivost může být velmi, ale velmi rychle narušena a já coby býk, pomyslně skloním hlavu, vypustím z nozder páru, zahrabu kopytem v písku a ..... a vyrazím do útoku. A jako ve skutečnosti.....raději se kliďte všichni z cesty, protože pak nevidím a neslyším!

Můj partner, můj miláček je pro změnu štír. Kupodivu je to také dominantní znamení zvířetníku. Jeho dominance se však projevuje úplně jinak než moje. Štíři nemají ve zvyku dávat najevo jakékoliv emoce. Těžko odhadnete, co si myslí a co cítí. Ale mezi námi funguje zvláštní mentální spojení téměř na úrovni telepatie. Tato schopnost nám dává hodně prostoru k tomu, jak překonat různá nedorozumnění, kolikrát i dříve, než k nim dojde. V podstatě je to tzv. řešitelka problémů. A s dominancí nás obou nemá nic společného.

Ale neutíkejme od našeho tématu....jak se třeba má dominance projevuje???

....tak například:

1. Nesnáším rozkazy typu : Dones, přines, udělej, odnes, uvař, ukliď, počkej, běž, dělej ....atd. Takto bychom mohli pokračovat do aleluja. Ale kupodivu sama dokážu podobné příkazy vyslovit...sice se hodně snažím krotit, ale někdy to prostě vypluje, aniž bych zvedla kotvu.

2. Věci mají mít své místo a pokud je na tom místě nenajdu, je zle.

3. Pokud jsem přesvědčená o své pravdě, dokážu se za ní (obrazně řečeno) rvát.

4. Mám představu, jak se má co udělat, jiná představa je pro mne těžko stravitelná. Hlavně tedy, pokud vidím, že dotyčný/á je úplně mimo mísu.

5. Mám přehnaně opatrovatelské sklony. Těžko chápu, když dotyčný/á mé chování kvočny odmítá.

6. Nesnesla bych, kdybych musela škemrat o peníze.

7. Nerada plánuju. Tedy, co je potřeba naplánovat kvůli dětem, tak to ano. Ale jinak ne. A pokud se mi snaží někdo naplánovat cokoliv, se zlou se u mě potáže.

... no asi by se příkladů našlo více.

Nejsem si jistá, jestli jsem se svou dominantní rolí spokojena. Ale už jsem si zvykla a mé okolí asi taky. Těžce snáší, když se zachovám jinak, než čekají, to pak i mé mlčení je příliš ohlušující....

No a abych to lehoučce oddominantnila, tak přiznávám, že jediná situace, kdy dominantní být odmítám, tak to je při sexu. To mi vůbec, ale vůbec nevadí rozkazy typu: pojď, sedni, dělej, podrž, udělej, klekni, svlíkni, lehni,.....ale nic se nesmí přehánět a i v sexu mám své submisivní meze.

V podstatě jsem si vždy vybírala samce dominantní, přestože představuji také vůdčí typ. Pak už je to jen o tom, najít zlatou střední cestu a po ní se společně vydat.

Příjemný zbytek týdne přeje Elioza

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

Je vidět, že v tom máte zcela jasno! :)


Pište mi do redakční pošty redakce@zena-in.cz , avon2předmět: Velitel

  • Kdo je ve vašem vztahu tím dominantním?
  • Jste to vy, nebo váš partner?
  • Vyhovuje vám vaše role?
  • Netoužíte ve vztahu po jiné roli?
  • Jaké máte zkušenosti z předchozích vztahů?
  • Byla jste s někým, kdo byl opakem toho, co potřebujete?
  • Máte dominantního partnera a zjišťujete, že byste ráda chvíli velela vy?
  • Na čem se nedokážete dohodnout, v jaké oblasti není žádný z vás dominantní?
  • Jak to fungovalo u vašich rodičů?

Budu se těšit na vaše příspěvky, zkušenosti, rady, nápady!

Jeden z příspěvků odměním osvěžujícím tělovým sprejem a sprchovým gelem s vůní jablek a vlašských ořechů.

 

Reklama