Byť čtenářce Elianě asi pokaždé do smíchu není, její příspěvek je pojat velmi vtipně. Mimo jiné se v něm dozvíte záměry rodičů při jejím početí :)

Chtěla jsem napsat krásný slunečný den, ale pro mne je to peklo, když nastane azuro bez mráčku a slunko se opírá o sklo oken jakoby chtělo udělat z našeho domku přírodní mikrovlnku.

Od mala jsem světloplachá – zřejmě se počítalo s tím, že se stanu upírkou nebo baziliškem, možná trpaslíkem v dolech, musím se na to zeptat rodičů, jaké byly původní záměry s mou osobou. Mžourám i ve dnech, kdy si slunce pase na nebi beránky a netrápí mne do hlavy dělající díry v podobě ostrého světla. Vlastně by mne ani nemuseli nikdy mučit moderníma metodami. Stačilo by na mne posvítit sto-wattovou žárovkou a řekla bych i co nevím.

Nosím brýle dioptrické na dálku. Jistě, dalo by se  nechat si udělat kombinované, ale já oželím identifikaci osob na druhém chodníku a raději si nasadím fešné brýle proti slunci. Zamlada, kdy jsem jezdila hodně na kole, jsem měla především brýle sportovní. Dnes už jsou báječné brýle polarizační, které krásně vytáhnou siuety i barvy. Stojí sice nějakou tu kačku navíc, ale výhled je přes ně  patřičný a velkolepý. Mám je v retro provedení v červené barvě a dětské, protože dámské mi padaly z ušisek (ta v rodině odstávala pouze bratrovi a ten tedy může nosit i kvedlačky za ušima a budou tam držet).

Černé velké brýle mi zas ulevují od líčení. Nasadím, šmrncnu rty leskem, který tam vydrží cca 5 minut a jdu. Sice se prý v brýlích tvářím jako kakabus, ale to jsou ty úzké rty po tatínkovi a s genetikou nic nenadělám!

Pro milovníky slunce krásný den přeje

Eliana

brylecervene

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

Vy musíte být neskutečně veselá a optimistická „osobnost“. Takové lidi mám moc ráda. A také jsem si moc ráda a s chutí přečetla Váš příspěvek.
A ty úzké rty? To je prkotina. Vemte si, kdyby se tatínkovi opravdu podařil ten bazilišek :))))
Pěkný a veselý den
Saša

Téma 18. června 2012: Sluneční brýle

  • Nosíte je celoročně?
  • Máte je vždy u sebe v kabelce?
  • Kolikatery sluneční brýle máte?
  • Kde je nejčastěji kupujete?
  • Kolik peněz jste za ně ochotná dát?
  • Šetříte na nich, nebo si kupujte opravdu jen kvalitní kousky?
  • Máte nějakou příhodu se slunečními brýlemi?
  • Už jste je někdy ztratila, nebo naopak našla?
  • Pošlete nám svou fotku ve slunečních brýlích?

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Partnerem tohoto tématu je Grand Optical, který také dodává cenu - balíček se slunečními brýlemi San Marco v hodnotě 1 200 Kč + červené tričko.

logo

cena

Reklama