...lehnout si na záda a číst si...to by byla fajn dovolená, ale ne ta nejlepší.. Představuji si to takto -  ležím na příjemném lehátku na pláži ve Francii nebo Anglii (hlavně, aby tam nebylo vedro), čtu si knížku a na sobě šatečky fialové a lehké jako vánek, přes ramena bílý háčkovaný svetřík a na hlavě apartní klobouček. Z dáli na mě mává a zdraví mě francouzský či anglický pošťák (no nemohla jsem si vybrat zemi určení). Lehký větřík od moře mi čechrá vlasy, racci řvou  a v dáli se houpe stará jachtička. Vedle se povalují na svých lehátkách naši králíci a vychrupují na čerstvém vzdoušku. Manžel někde běhá a nikdo po mě nic nechce, starosti jsou tisíc kilometrů někde jinde...

Než se vrátí mé milé kamarádky z nákupů, připravím pohoštění a nadekoruji stolek a židle v azurových barvách. Na stůl dám čerstvě natrhané květiny. Nakrmím a uložím králíky do domku na pláži, dáme si s kamarádkami kávičku a vyjedeme si na takových těch starých kolech po okolí. Večer se sejdeme v domku s mužem, zatopíme si v krbu, poňuchňáme králíky, dáme si sklenku kvalitního růžového jemně perlivého vínka, pohovoříme...jó, to by byla dovča!

Realita je taková, že naše dovolené jsou více než dobrodružné a velmi vzácné, takže je člověk pak rád, že už je doma!

Eliana

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Vy si to dokážete vychutnat snad jen i tu představu, mám z toho takový dojem! :):)

 

A jaká by byla ta vaše dovolená snů, která bude tématem dnešního dne?

Napište nám, jak byste si ji představovaly. Jaká by měla být, kde byste ji rády strávily a s kým. Nebo jste ji už zažily? Splnily jste si sen?

Bylo by to moře, hory, chajda, dobrodružství, exotika, relax a pohoda na pláži? Nebo úplně něco jiného...

Nechte pracovat svou fantazii na plné obrátky, my se budeme se těšit na vaše příspěvky.

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: dovolená snů

Jednu z vás, která nám do redakčního mailu pošle svůj příspěvek, a ten bude pak zveřejněn, odměníme voňavkou od Avonu Secret Fantasy a šikovným zrcátkem do kabelky.

vune Secret Fantasy