To je pravda. Svět už je krásně barevný – pro čtenářku eli.emanuelu i její dcerku. Obě si jara užívají.

Dobrý den,
posílám příspěvek k dnešnímu tématu.

Myslím, že je zbytečné psát, jak jsem nadšená z rozkvétajících květin, teplého počasí, hojnosti sluníčka, ... Neznám nikoho, kdo by nemiloval jaro. Každý v mém okolí ho opěvuje, každý jásá nad svěže zelenou trávou, s chutí schovává hluboko do skříně zimní oblečení, ...

I já to mám stejně. Od té doby, co jsem se stala mámou, zimu nemám ráda. Ty dlouhé, nekonečné měsíce jsou zahaleny do takového smutku, jsou takové černobílé. S jarem přichází lepší nálada, mnohem víc se usmívám, zase se dokážu radovat z maličkostí, užívat si života.

Ale co je nejlepší a co mne v posledních dnech opravdu potěšilo, byla slova naší lékařky. Dcera byla celou zimu nemocná a nesměla do školky. Doma bez cca dvou týdnů strávila nekonečně dlouhé čtyři měsíce. Čtyři měsíce doma, bez kamarádů, bez dětských akcí, bez milovaného volnočasového kroužku, s dennodenním braním léků. Na poslední kontrole jsme si vyslechli ta nejkrásnější možná slova: „Vaše dcera je konečně naprosto zdravá a ta operace už samozřejmě není nutná.“

Před námi jsou dlouhé, nádherné měsíce, nemoci snad budou minulostí a my zase začínáme normálně žít. :)

Užívejte si jaro, nejkrásnější roční období. :)

S přáním pěkného dne
eli.emanuela

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

Tak to je pro maminku určitě ta nejkrásnější zpráva. Jako by Vám ji přinesla první jarní vlaštovka. Užívejte si s dcerkou sluníčka a nasávejte jaro plnými doušky :)
Saša

Téma dnešního dne 21. března – JARO

  • Máte rády jaro?
  • Co na něm máte nejraději?
  • Napište nám své pocity a dojmy
  • Posílejte jarní fotografie

Pište je a posílejte na redakční e-mail:redakce@zena-in.cz

Jedna z jarních pisatelek obdrží pěkný dárek od Avonu: anti-perspirant deodorant ve spreji i v kuličce – na jarní procházky se bude hodit :)

avon

Reklama