Žil, byl … na královském dvoře princ na bílém koni a také dvorní šašek. Ve skutečnosti byl však právě ten šašek princem. Že se v tom ztrácíte? Tak si přečtěte poetický příspěvek od čtenářky eli. emanuely, ona vám to vysvětlí.

Dobrý den,
posílám příspěvek k dnešnímu tématu.

První láska navěky

Nevím, jestli jsem byla ve školce zamilovaná, ale snad každou svou dětskou lásku si pamatuji. A že jich bylo! Byla jsem krásná holčička, dokonce se o mě kdysi, v první třídě, kluci porvali! :)

První pocit zamilovanosti mám spojený s jistým animovaným hrdinou. Už nevím, jaký to byl seriál, ale vím, kde jsem ho viděla, a vím, že mne kreslený rek natolik okouzlil, že jsem po něm vzdychala ještě dlouho. :)

Proběhla i dětská láska skutečná, kdy jsme se s jedním stejně starým klučinou schovávali před rodiči, abychom se mohli tajně pusinkovat, a co víc - dokonce jsme se okukovali nahatí! Vím, kdo ten klouček byl, ještě jsme se nějakou dobu vídali (neb se naši rodiče přátelili), ale pak se odstěhovali a nevím, kde je mu dnes konec. Ale ani to nepotřebuji vědět, mám nádherné vzpomínky, které si hýčkám. :)

První opravdová láska přišla až docela pozdě. Nějaké zamilování proběhlo, to ano, ale vážný vztah přišel až na prahu dospělosti. To jsem se tehdy ocitla na královském dvoře, princ na bílém koni nikde, zato tam byl dvorní šašek, který mě uměl rozesmát a se kterým se svět stal krásnějším a veselejším. A co víc - brzy se ukázalo, že šašek je ve skutečnosti princem, který mi řekl „tady mám bílého koně, pojeď se mnou vstříc růžovým zítřkům“.

A jak už to tak bývá, netrvalo dlouho, byla nádherná svatba a přišly děti. Pevně doufám, že i nadále to bude jako v pohádkách: „a žili šťastně až navěky...“. :)

S přáním pěkného dne
eli.emanuela

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

________________

Přeji vám, aby ta pohádka trvala co nejdéle a vaše princátka měli život stejně růžový jako vy.
Milý příspěvek, moc děkuji, že jste napsala a přeji krásný víkend
Saša

Téma dnešního dne 1. března: Můj první kluk  

  • Vzpomeňte na svoji první velkou lásku
    A buďte odvážné a vzpomeňte i na kluka, který vám vzal to nejcennější
  • Stýkáte se spolu?
  • Stal se vašim vyvoleným?
  • Nebo když ho potkáte, raději se mu vyhnete?
  • A jak se změnili kluci z vaší školky či základní školy?
  • Jsou z frajerů tuctoví chlapi a z tuctových kluků frajeři?
  • Ne „o mužských“ ale „o klucích“ pište k dnešnímu tématu

na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek: Kávu Arabica: presso i turka a k tomu Pastorův sexuální slovníček (který se hodí v každém věku :)

darek

Reklama