Tak se zeptala čtenářka eli.emanuela. Ale nakonec vybrala a my si tento roztomilý zvuk poslechneme prostřednictvím její vybrané ukázky.

Dobrý den,
posílám příspěvek k dnešnímu tématu.

Krásných, libých zvuků je bezpočet. Jak vybrat ten, který mám nejraději? Vždyť je tolik zvuků, které ráda poslouchám při té či oné příležitosti!

Třeba včera. Šla jsem po ulici a poslouchala, jak kapky tajícího sněhu dopadají ze střech na chodník. Procházela jsem kolem stromů a poslouchala tolik různého ptačího štěbetání, ne jen krákání vran. Míjela jsem lidi a neslyšela téměř každého smrkat a kýchat. Že by jaro konečně přišlo?

Byla krása to poslouchat. Ale nepřekoná to můj neoblíbenější zvuk - dětský smích. Neznám nic krásnějšího, než když je dítko šťastné a směje se svým neodolatelným zvonivým a upřímným smíchem. Dokáže mi to zvednout náladu o tisíc procent. A tak i vám pro vykouzlení úsměvu na rtech posílám odkaz na jedno video, které možná znáte - smějící se čtyřčata: 

S přáním pěkného dne

eli.emanuela

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

__________________

Tak takový čtyřnásobný smích se slyší málokdy (a také vidí málokde)
Děkuji za poslání a přeji krásný zbytek dne
Saša

Téma dnešního dne: Zvuky

  • Jaké jsou vašemu uchu lahodící zvuky?
    Ať už ty vytvořené člověkem nebo přírodou?
  • Nechejte se inspirovat dnešními ranními ukázkami a pište nebo posílejte nahrávky (z časových důvodů nejvýš dvě!!!)
  • Proč máte rády právě ten zvuk, který jste popsaly (poslaly)?
  • Vážou vás k němu nějaké hezké vzpomínky?
    Nebo se vám prostě jen líbí a fascinuje vás, aniž byste věděly proč.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek obdrží příznačný dárek: Ušní svíce: které vyrovnávají tlak v ušních dutinách a zmírňují napětí v hlavě. Ušní sprej, který rozpouští ušní maz a čistí ušní ústrojí. A ke zdravým a čistým uším: přírodní vlasový šampon z řady Chlorella Pura Cosmetics.

darekusi

Reklama