Těhotenství je důležitým přirozeným mezníkem v životě ženy. Přivést na svět dítě znamená velkou odpovědnost. Každá maminka si přeje zajistit svému dítěti zdravý růst a optimální vývoj. Chceme vám představit přípravek Elevit Pronatal - komplex vitaminů, minerálů a stopových prvků, který je vhodný pro těhotné i kojící maminky.

 

Elevit Pronatal bude pro Vás tím správným pomocníkem.

Zajistěte svému dítěti zdravý růst

Elevit Pronatal je komplex vitaminů, minerálů a stopových prvků speciálně vyvinutý pro pokrytí veškerých nároků na mikroživiny během těhotenství a kojení. Nutriční požadavky nastávajících maminek se během tohoto období výrazně zvyšují, avšak neznamená to nezbytně, že by žena měla jíst dvojnásobné množství jídla. Při běžných aktivitách, zátěži a při zdolávání nevolností nebo zvracení bývá obtížné tyto specifické výživné požadavky pokrýt. Při užívání Elevit Pronatal se můžete spolehnout, že Vaše dítě optimálně roste.

Elevit Pronatal v průběhu těhotenství i kojení pomáhá nejen Vašemu dítěti, ale také zlepšuje i Váš zdravotní stav. Dokáže omezit možnost vzniku anémie i svalových křečí. Má pozitivní vliv i na běžné příznaky v těhotenství: nevolnost, zvracení, závratě. Je důležitou součástí prevence nedostatku vitamínů s doprovodnou únavou a stavem úzkosti.

Elevit Pronatal má jednoduché užívání. Stačí jedna tableta denně (nebo půl tablety dvakrát denně) při jídle. V případě ranní nevolnosti užívejte odpoledne nebo večer.

Elevit Pronatal se doporučuje užívat již v době plánovaného otěhotnění. Začít s ním můžete i kdykoliv během těhotenství a doby kojení. Elevit Pronatal je v nabídce většiny lékáren, bez lékařského předpisu.

Elevit Pronatal není náhražkou plnohodnotné zdravé výživy, ale zbaví Vás pochybností o dostatečném přísunu mikroživin pro Vás i pro zdravý růst Vašeho dítěte.

 

Přesné složení Elevitu najdete ZDE: www.bayer-leky.cz/bayer/products/elevit/use.asp

 

Elevit Pronatal je léčivý přípravek pro těhotné a kojící ženy. Užívá se jedna tableta denně (nebo půl tablety dvakrát denně) při jídle. Čtěte prosím pečlivě příbalovou informaci, kterou naleznete na stránkách Veřejně přístupné odborné informační služby společnosti Bayer, www.bayer-leky.cz/vpois.

 

Chcete tento přípravek pro těhotné vyhrát? Pak se zapojte do naší soutěže!

Reklama