Není nic krásnějšího než velká rodina, se kterou skvěle vycházíte. Jenže přítel Eleny (28) pojal tento fakt poněkud megalomansky. A jí se příliš nechce být součástí jeho harému…

Pavlovi je pětačtyřicet, je rozvedený a má tři děti. Z toho jedno nemanželské. S tím problém nemám. Nemůžu čekat, že chlap v jeho letech bude svobodný a bezdětný. Ale skřípe to někde jinde. U matek jeho potomků,“ prozrazuje Elena, co ji stále víc trápí na jejich vztahu. A to tak, že občas uvažuje i o tom, že jej ukončí.

rodina

„Nejsem žádná extra žárlivka, ale o bývalých jsem se s partnery nikdy nebavila. Nepřipadá mi to vhodné. Jenže Pavel o předešlých ženách nejen mluví, ale také se s nimi stýká. A to pravidelně. Pořádá pro ně společné grilování, jezdí na výlety, dokonce i dovolené tráví pohromadě. A já se mám stát součástí tohoto podivného společenství,“ vypráví mladá žena.

Obě Pavlovy bývalé přitom mají přítele. Ty ale na společné dýchánky většinou nevodí. „Vůbec nechápu, že jim to nevadí. Já u toho alespoň jsem, ale sedět doma a představovat si, co se na dovolené děje? To bych nedala,“ kroutí hlavou s tím, že příteli o svých pocitech nic neřekla. „Bere to jako samozřejmost. Kdybych mu vyklopila, že mi to vadí, byla bych nejspíš za blbku. A tak to buď rozdýchám a stanu se součástí jeho početné bizarní rodiny, nebo se s ní naopak rozloučím. Každopádně mi to celé nepřipadá normální. Aby se jeho bývalé ženy chovaly u něj v domě neustále jako doma, to už je moc,“ dodává Elena.

Čtěte také:

Reklama