5e3161fdb2b38obrazek.png
„Pracuju jako účetní, a rozhodně nejsem žádná fanatička. Jen mám prostě zájem o duchovní rozvoj a věřím na osud, který má každý z nás někde vepsaný. Je jedno, jestli ve hvězdách nebo v kartách,“
svěřuje se Elena.

Nyní již bývalý Elenin přítel pro to ovšem neměl pochopení. Ne že by své přítelkyni něco zakazoval, ale nezdráhal se projevovat pochybnosti a smál se, že takovým věcem vůbec věří.

Není tím pravým

„Začala jsem si připadat trošku divně, a protože to byl čerstvý vztah, nechtěla jsem, aby si myslel, že jsem nějaký blázen. Chodili jsme spolu rok, horoskopy jsem sice četla dál, ale u kartářky jsem asi tři čtvrtě roku nebyla. Začalo mi docela chybět, že nevím nic o své budoucnosti, takže jsem se ke kartářce po několika měsících vydala znovu, ovšem tajně. To, co mi vyvěštila, mě sebralo,“ svěřuje se žena.  

Od kartářky se Elena dozvěděla, že její současný přítel rozhodně není tím pravým princem na bílém koni. V kartách má prý napsáno, že její spřízněná duše na ní teprve někde čeká, a proto by se neměla zahazovat s mužem, se kterým stejně nemá žádnou budoucnost.

„Podle kartářky má Pavel, tak se můj přítel jmenoval, sklony k nevěře. Prý byl nevěrný už ženě, se kterou chodil přede mnou a nebude mít problém to zopakovat. Od přítele jsem se potom dozvěděla, že opravdu nevěrný byl, ale prý to nebyla nevěra v pravém smyslu slova. S přítelkyní měli volný vztah a předem se na tom dohodli,“ vypráví Elena.

Rozchod

Kartářka v ní ovšem zasela velké semínko pochybností. Elena začala uvažovat o tom, že jestli Pavel opravdu není její osud, ztrácí zbytečně roky svého života, které investuje do vztahu bez budoucnosti. Rozhodla se proto pro radikální krok a na radu kartářky se s Pavlem rozešla. Zdrtilo je to oba – Pavla, který nechápal, jak může Elena věřit nějaké cizí ženě i Elenu, která svého přítele velmi milovala.

„Jsou to už tři měsíce a já cítím, že Pavla pořád miluju. Jenom mě zarazilo, že se nesnažil o mě víc bojovat. Poslal mi pár zpráv, na které jsem neodpověděla, a tím náš kontakt skončil. I když při rozchodu tvrdil, že mě miluje a nechce mě ztratit. Byla jsem nekompromisní, ale i když to pořád bolí, myslím si, že jsem udělala dobře. Posmíval se věcem, ve které jsem věřila, a to asi nebyl dobrý základ vztahu. A karty to jen potvrdily. Jsem vděčná, že mě kartářka vyvedla z omylu,“ uzavírá žena své vyprávění.

Čtěte také:

Reklama