Kdo už někdy zkoušel přepnout, nebo dokonce úplně vypnout oblíbenou pohádku malému dítěti, ví, jak velké drama a potoky slz tím může způsobit. Už tomu tak být nemusí. Na český trh přichází nová řada spotřební elektroniky s designem z filmů Walt Disney, který vhodně doplní interiér dětských pokojíčků. Kolekce obsahuje televizory se zabudovaným DVD přehrávačem, na kterém může dítě sledovat své oblíbené pohádky. Televize má praktický a leckdy výchovný rodičovský zámek a nabízí také možnost ovlivnit výběr stanic. Řada dále nabízí elektronické budíky a CD přehrávače.

Tato kolekce se skládá ze 4 tématických řad. Chlapcům nabízí dobrodružné piráty a zábavná auta, dívkám kouzelné víly a krásné princezny. Tématicky laděné výrobky v dětských pokojích nejen prakticky poslouží, ale mohou navodit i pohádkovou nebo tajemnou a dobrodružnou atmosféru.

Zkuste si představit, že při hledání oblíbeného CD otevře vaše dítě truhlu s pokladem a televizi si pustí pomocí kouzelné hůlky. Kluky ze snů vzbudí veselé troubení autíčka.

Kde si můžete tyto pohádkové výrobky koupit?

Všechny Hypernovy na území České republiky

Tyto výrobky je také možné objednat v internetovém obchodě www.e99.cz.

Reklama