Vždy je k dispozici stabilní a zcela soukromé spojení, které není možné odposlouchávat či přerušovat, a to vše díky stoprocentní digitální technologii DECT. 

 

Chceme vás seznámit s novými chůvičkami Philips AVENT – SCD 530, SCD 520 a SCD 510, které přinášejí do života rodičů naprostý klid a jistotu. Soukromí je zaručeno oběma směry, ať už rodiče poslouchají své dítě, nebo jej uklidňují pomocí funkce zpětné komunikace, chůva si automaticky vybere některý ze 120 bezpečných kanálů. Vždy je k dispozici stabilní a zcela soukromé spojení, které není možné odposlouchávat či přerušovat, a to vše díky stoprocentní digitální technologii DECT. 

 

„Sledování dítěte pomocí elektronické chůvičky umožňuje rodičům neomezený pohyb po domě nebo po zahradě. Především díky vylepšenému systému sledování jsou vysoce spolehlivými pomocníky, které nabízejí i bezpečnostní výhody jako například: světelnou a zvukovou signalizaci spojení mezi rodičovskou a dětskou jednotkou či indikaci nízkého stavu akumulátoru pro zajištění spolehlivé funkce přístroje,“ vysvětluje Lenka Knězová, marketingová manažerka domácích spotřebičů společnosti Philips.

 

Kvalitní spojení i na velké vzdálenosti

Nové digitální elektronické chůvičky Philips AVENT SCD 530, SCD 520 a SCD 510 nabízejí díky jedinečné digitální technologii DECT oboustranný přenos zvuku bez přeslechu, přičemž chůva si automaticky vybere některý ze 120 bezpečných kanálů. Rodiče se mohou volně pohybovat po domě i kolem něj, neboť venkovní dosah přístroje je až 300 metrů.

 

Dokonalý přehled

Pokud se rodič ocitne mimo dosah nebo se mu kontakt přeruší, je okamžitě upozorněn světelným a zvukovým signálem. Pro dokonalý přehled nové digitální elektronické chůvičky Philips AVENT dále nabízí i světelnou signalizaci zvuku a noční světélko u dětské jednotky.

 

Nadstandardní funkce

Nejvyšší model SCD 530 je vybaven i několika nadstandardními funkcemi jako jsou vibrační signalizace zvuku, přehrávání pěti ukolébavek nebo měřičem vlhkosti a teploměrem pro dálkové sledování teploty a vlhkosti v dětském pokoji. V neposlední řadě nesmíme opomenout ani LCD displej u obou jednotek či praktické cestovní pouzdro. Model SCD 520 nabízí možnost přehrávání pěti ukolébavek u dětské jednotky, má LCD displej u rodičovské jednotky, na kterém jsou rodiče informování o aktuální teplotě.

 

Nové digitální chůvičky Philips AVENT s technologií DECT lze od listopadu zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou: 4 499 Kč (SCD 530), 3 999 Kč (SCD 520) a 2 999 Kč (SCD 510).

Reklama