Nebaví vás se dívat na dlouhé řady vypínačů, u kterých nikdy nevíte, co který ovládá, nebo na nevzhlednou změť rozboček a prodlužovacích přívodů u vašeho domácího kina?

 

Máme pro vás řešení, které se jmenuje UNICA SYSTÉM. Základem tohoto výrobku je tzv. centrální jednotka, kterou lze schovat do zdi nebo naopak připevnit na povrch při zachování velice estetického vzhledu. Centrální jednotky se vyrábějí ve třech barvách a mnoha různých velikostech, co se řad i počtu přístrojů týče.

 

Do této centrální jednotky můžete namontovat jakýkoliv vypínač či zásuvky řady Unica, a vytvořit tak designově perfektně provedené centrum pro ovládání vašeho domu či bytu nebo přípojný bod pro vaše centrum domácí zábavy či počítačový koutek. Dnešní moderní obytné budovy mají většinu svých funkcí ovládaných elektřinou.

 

Unica systém vám umožní vytvořit např. ve vstupní hale vašeho domu centrálu, ze které budete moci zapínat venkovní osvětlení, otvírat bránu, spouštět žaluzie v celém domě nebo při odchodu a příchodu regulovat vytápění termostatem. Všechny ovládané funkce můžete označit pomocí přiložených lepicích štítků. Zajímavá se taký jeví možnost umístění nouzového svítidla do centrální jednotky, které vám při výpadku proudu usnadní kontrolu pojistkové skříňky či zabezpečení domu před vnějším nebezpečím. Možnost osazení centrální jednotky zásuvkami jak silovými, tak například antenními či datovými, zase Unicu System předurčuje k vytvoření přípojného bodu, který slučuje všechny typy elektrických obvodů do jednoho místa a umožňuje připojení libovolné sestavy domácích přístrojů nebo počítačů.

 

Centrální jednotky je možné montovat jak v novostavbách do plných či dutých zdí, nebo při rekonstrukcích např. panelových bytů. Obě řešení ve finále dokonale splynou s interiérem a nenaruší styl vašeho bydlení.

 

Nezbývá než trochu zapřemýšlet a díky vysoké variabilitě toho systému učinit váš domov zase o notný kus pohodlnější a krásnější. Řekněte, nevypadají krásně?

 

Nabídku vypínačů, zásuvek a doplňků najdete na stránkách www.vypinac.cz

 

Také se můžete zúčastnit soutěže, kde můžete tyto krásné výrobky vyhrát!

Reklama