Ráda byste investovala do nadčasových kousků, které na vás budou i po letech obdivovat? Sáhněte po originální módě návrhářského dua Timoure et Group. (Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková)

Už uběhlo hodně vody, kdy jsem se s módou „Timourek“ setkala poprvé. Tuším, že to bylo začátkem devadesátých let, a přišly mi jako zjevení. Nebylo divu, po tom, co bylo v našich obchodech k mání, jsem byla doslova okouzlena. Od té doby se hodně změnilo, obchody s hadříky praskají ve švech a Timourky si stále drží vysokou laťku. Jsou své, mají svůj rukopis a stále mají co nabídnout.

Česká návrhářská dvojice s trochu provokativním názvem Timoure et Group stále patří mezi českou uznávanou špičku, i když to zrovna nekřičí do světa. A to je, myslím, ta nejlepší vizitka.

Oblečení vyniká jednoduchými liniemi, kvalitními materiály, perfektním zpracováním. Zní vám to trochu nudně? Nemějte obavy, každý model se vyznačuje nějakým překvapivým detailem,  který vás upoutá a činí ho nezaměnitelným.

Stejně jako střihy, i barevná škála je spíš střídmá, což jistě uvítají ženy, které svůj šatník staví na kvalitních základních kouscích, které se dají mezi sebou snadno kombinovat.

Pokud nejste zrovna zatížená na pomíjivé trendy, ale chcete se oblékat elegantně, žensky a přitom nápaditě, móda Timourek bude pro vás to pravé.

foto: Facebook Timoure at Groupe

Čtěte také:

Reklama