Tradice módního domu Cerruti je jako dlouhý příběh vytesaný do základního kamene, ve kterém se splétá sofistikovanost, smyslná elegance, používání vytříbených materiálů a látek s tak jemnou texturou, že kůži doslova pohladí.

 

Smyslný a zároveň elegantní muž, to je dokonalá rovnováha mezi italským temperamentem a francouzským charakterem. Každý den žije v souladu s tradicí propojenou s moderním způsobem života. Spojuje eleganci s drzostí. Vždy je naprosto upřímný sám k sobě. Charisma takového muže, stejně jako dobrá značka, obstojí ve zkoušce časem.

 

Nóty a akordy L´essence de Cerruti, vytvořené Antoinem Liem, jsou v perfektní harmonii s pánskou kolekcí od Jean-Paula Knotta. Inspirací pro jeho kreace jsou kořeny značky a  tradiční, léta používané materiály, kterým pak dává současné pojetí.

 

 

Horní nóta, diskrétně namíchaná z citrusových plodů, čerstvého koření, kardamomu a explozivního bílého pepře, probouzí dojem svěžesti a evokuje představu bílé košile vlající ve svěžím větru.

Střední nóta připomíná klasickou koženou bundu, která je symbolem ryzí mužnosti. Lehký a ušlechtilý pižmově kožený akord přichází v nové interpretaci. Cistus, jantar a další pryskyřičné tóny s přídechem šafránu a kořenitých akcentů zajišťují průzračnost a modernost a činí tuto vůni snadno rozpoznatelnou.

Základní nóta vyvolává dojem zahalujícího závoje, ve kterém objevíme tóny benzoinu a sladkého cedru, jež téměř doslova ztělesňují objímající smyslnost kašmírového svetru oblečeného přímo na nahou kůži.

 

Klasický nadčasový flakon z masivního skla, který má výrazné hrany a linie s mužnou texturou, byl navržen Paulem Knottem. Plastický povrch, imitující jeden z klasických elegantních tkaných vzorů, najdeme na flakonu i na uzávěru. Je to nenápadná zmínka o nadcházející kolekci vytvářející spojující linii mezi módou a vůní.

 

Jemná hra stínu a světla zachycená fotografem Lachlanem Baileym odkrývá základní substanci a odhaluje podstatu proslulosti značky. Kampaň odráží elegantní smyslnost s důrazem na vyjádření postoje.


Umělečtí ředitelé: Jean-Paul Knott a Jérôme Faillant Dumas

Více najdete na stránkách www.coty.cz

L´essence de Cerruti, EdT 30 ml

900 Kč / € 36 / 1084,54 Sk

L´essence de Cerruti, EdT 50 ml

1190 Kč / € 47 / 1415,92 Sk

L´essence de Cerruti, EdT 100 ml

1590 Kč / € 63 / 1897,94 Sk

L´essence de Cerruti, After Shave 100 ml

1200 Kč / € 49 / 1476,17 Sk

L´essence de Cerruti, Deo Stisk

475 Kč / € 19 / 572,39 Sk