Marks & Spencer pro své kolekce dámského prádla na módní sezonu Jaro 2009 zvolil jako klíčový prvek retro vzhled. Kromě módního trendu je právě vzhled retro motivem, kterým britský maloobchodní řetězec hodlá v kolekci prádla upozornit své zákazníky na letošní 125. výročí vzniku značky Marks & Spencer.

 

Pro inspiraci ke kolekci Ceriso sáhl Marks & Spencer do archivu nejoblíbenějších modelů své značky z 50. let 20. století. Vznikla tak elegantně vyzývavá řada prádla ve stylu dívky pin-up”. Kolekce, která odráží nejnovější módní novinky, nabízí i rebelský styl street módy.

 

Set spodního prádla Ceriso se zvířecím vzorem kombinovaný s růžovou krajkou je svůdný a originální kousek, který by neměl chybět v žádném dámském prádelníku. V prodejnách Marks & Spencer v České republice si ho pořídíte za příjemnou cenu. Podprsenku Ceriso za 449 a kalhotky Ceriso v ceně 199. Nenechte si však ujít širší výběr prádla, který vám kolekce nabízí.

 

 

Kalhotky se zvýšeným pasem, s nohavičkami s nízkým pasem, krajkou prokládané podprsenky, černobílé proužky, kostky, puntíky, tygří vzory v kombinaci s krajkou - to vše z moderních materiálů a za použití inovativních technologií - vytváří pohodlí a kvalitu typické pro prádlo Marks & Spencer určené pro ženy 21. století. 

 

Víte, že…?

 

  • Všechny podprsenky Marks & Spencer lze prát
    v pračce! A to včetně hedvábných!

Je to umožněno naším výrobním postupem, při kterém se pečlivě věnujeme vývoji jednotlivých dílů podprsenek i materiálů. Navíc je každá podprsenka testována. Takový přístup k výrobku a spotřebiteli je i mezi kvalitními značkami ojedinělý.

 

  • U Marks & Spencer můžete zjistit svoji správnou velikost podprsenky!

Pokud si zákaznice není jista správnou velikostí podprsenky, právě u Marks & Spencer může využít službu měření poprsí.

 

  • Marks & Spencer ročně nakoupí 8 milionů kostic!

Pokud bychom je všechny narovnali a položili jednu za druhou, spojily by Londýn s New Yorkem!

 

  • Prodáme ročně 20 milionů podprsenek!

50 milionů kalhotek a 28 milionů párů punčochových kalhot!

 


 

Kde se dozvíte více?

www.marks-and-spencer.cz, www.marksandspencer.com