Sezona oblíbených farmářských trhů je tu! A vyrazit na ně s igelitkou není ani ekologické, ani trendy. Značka Uashmama připravila výběr stylových a praktických tašek, se kterými vám to bude slušet (nejen) na trhu.

Základem úspěšného nákupu na trhu je hned po čerstvých produktech dobře zvolená taška, do které se všechno vejde. Jak ale i s velkou taškou vypadat elegantně a stylově? Uashmama a její tašky z pratelného papíru přináší několik kousků pro inspiraci.

bag

bag

bag

bag

 

O značce Uashmama

Uashmama (vyslovujte jako anglické „washmama“) je italská rodinná značka, která šije sáčky, kabelky, batohy a jiné doplňky z originálního materiálu - pratelného papíru.

O pratelném papíru

Papír se skládá z 98 % celulózy a 2 - 3 % latexu. Značka Uashmama ho vyrábí v Toskánsku tradiční řemeslnou metodou výhradně z odpadového dřeva, nikoli z odlesňování. Její produkty jsou díky tomu šetrné k přírodě. Pratelný papír vypadá na pohled jako kůže a na dotek je měkký a poddajný jako textil. Je odolný, pevný, ale příjemně lehký.

Kde koupíte?

Online na www.uashmama.sk. Ceny jsou uvedené v korunách a poštovné do ČR je jen 134 Kč. Při větší objednávce je poštovné zcela zdarma. Část kolekce najdete také v Praze v obchodě Czech Labels and Friends a nově i v Holešovicích v SIGNATURE store and cafe.

Reklama