Máte před sebou zařizování nové kuchyně nebo rekonstrukci té stávající? Už dlouho platí, že právě ona je srdcem domácnosti. A stávající trend propojení s obytným prostorem jen umocňuje nejen požadavky na funkčnost, ale také na design kuchyně. A jak volit spotřebiče, aby plnily požadavky i pro větší rodiny, byly úsporné, spolehlivé, v dokonalé souhře s celou linkou a snadno se obsluhovaly? Seznamte se s řadou spotřebičů Whirlpool v designu ABSOLUTE. Zamilujete si je.

www.whirlpool.cz

Design ABSOLUTE. To je absolutní elegance ruku v ruce s intuitivním ovládáním

Design ABSOLUTE kombinuje minimalistický, moderní vzhled a snadné ovládání s prvotřídním výkonem. Dominantním prvkem z pohledu provedení i ovládání je centrální tlačítko nebo jeho dotyková varianta, kdy je spotřebič ovládán pootáčením a volba pak jednoduše potvrzena stisknutím.

Inteligentní technologie 6. smysl

www.whirlpool.czSpotřebiče řady ABSOLUTE, charakteristické vynikajícím poměrem kvality, provedení a ceny, disponují také exkluzivní technologií 6. smysl, která byla doposud typická především pro prémiové produkty.  

6. smysl je inteligentní technologie, která pomáhá uživateli s nastavením spotřebiče tak, aby byl výsledek vždy co nejlepší, ať už se jedná o vaření, pečení, mytí nádobí, nebo například odsávání vzduchu u digestoří. 

Základ kuchyně: set horkovzdušná a mikrovlnná trouba

Dokonale sladěný set horkovzdušné a mikrovlnné trouby už nemusí být jen v tradičním nerezovém provedení – díky nabídce spotřebičů v designu ABSOLUTE jej lze zajímavě propojit s barvou a provedením celé kuchyně avyužít netradiční barevné alternativy. V luxusním skleněném provedení jsou k dispozici nadčasová bílá a černá nebo elegantní a velmi přizpůsobivá champagne s mírně perleťovým nádechem.

www.whirlpool.cz

Horkovzdušné trouby

www.whirlpool.cz

Díky velkorysému objemu 73 litrů můžete v horkovzdušných troubách péct i velké pokrmy pro početnou rodinu.

Noční můrou každé domácnosti je bezesporu manuální čištění vnitřku trouby. Moderní technologie si ale s jinak problematickým a náročným odstraňováním mastnoty a připečeného jídla hravě poradí. Jednou z variant je technologie pyrolýzy – teplota téměř 500 °C nečistoty spálí tak, že vnitřek postačí pouze setřít. Další možností je funkce Star Clean, jejímž principem je působení páry, která nečistoty uvolní velmi rychle a efektivně v průběhu 35minutového cyklu. Skleněná plocha dvířek je zároveň ošetřena nanotechnologií, díky které zůstanou i dvířka křišťálově čistá po dobu životnosti trouby.

O dokonalé výsledky pečení se postará technologie 6. smysl, která automaticky upraví proces přípravy pokrmu tak, aby byl výsledek vždy dokonalý. Volit můžete z 30 přednastavených receptů nebo péct s pomocí 4 základních a 12 speciálních funkcí (pečení velkých kusů masa, zapékání těstovin a další).

www.whirlpool.cz

Mikrovlnné multifunkční trouby

www.whirlpool.czPortfolio multifunkčních mikrovlnných trub v totožném designovém provedení jako horkovzdušné trouby je velmi široké – můžete volit modely s objemem 40 nebo 31 litrů ve čtyřech barevných provedeních. Všechny pak disponují technologií 6. smysl, 3D distribucí mikrovln pro rovnoměrný ohřev, grilem, rozmrazovací funkcí Jet Defrost či unikátní technologií Crisp. Ta kombinuje působení mikrovln, grilu a speciálního Crisp talíře, a nabízí tak ideální alternativu pro rychlé a rovnoměrné pečení sladkých i slaných pokrmů, jako je například pizza, koláče a mnohé další.

 

Indukční varné desky, které lze připojit i na 230 V

Nové indukční varné desky v minimalistickém designu ABSOLUTE se díky technologii 6. smysl postarají – spolu se speciálními funkcemi, jako je rozpouštění, mírný var nebo ohřívání – o ideální průběh přípravy všech jídel. S funkcí FlexiCook můžete propojit dvě varné zóny v jednu velkou a vytvořit plochu pro vaření ve větších nádobách, v nichž se pokrm prohřívá rovnoměrně. Každou oblast lze navíc ovládat samostatně. K dispozici jsou varné desky s jednou či dvěma flexi zónami.

Díky funkci Power Management, která umožňuje zvolit maximální příkon desky s ohledem na použitý jistič, mohou využít výhod indukčních varných desek i domácnosti, kde to dříve díky elektrické přípojce možné nebylo. V nové řadě indukčních varných desek Whirlpool naleznete několik nových modelů s touto funkcí, která umožňuje připojení i na 230 V, včetně desky s nadstandardní šířkou 77 cm.

Více inspirace najdete na stránkách www.whirlpool.cz

Reklama