5bcd9361befb9obrazek.jpg

Victorie Beckham je inspirací pro milióny žen po celém světě. Kouzlo jejího stylu tkví v minimalismu. Nejčastěji obléká elegantní oděvy, které více schovávají než odhalují. Ač by si díky své krásné postavě mohla dovolit odvážnější kousky, ona zůstává věrná jednoduchým liniím a volnějším střihům. Victorii na divoké barvy moc neužije, nejoblíbenější je pro ni nesmrtelná černo-bílá kombinace nebo přírodní odstíny. Inspiraci také velmi často nachází v pánském šatníku.

5bcd94868faa0obrazek.jpg

Šatník Její královské Výsosti vévodkyně z Cambridge je ryze ženský. Naleznete v něm především dobře padnoucí šaty, které vždy vzbudí vlnu zájmu a dámy se dožadují stejného modelu, který byl na ní k vidění. Kate je ženou, která ví, co jí sluší. Většinou si vybírá šaty v midi střihu, to znamená, že jejich délka je pod kolena a delší. Velmi oblíbeným doplňkem jsou pro Kate pásky, které zvýrazňují její útlý pas. Díky svým modelům, které vynáší na veřejnost, se každoročně stává jednou z nejlépe oblékaných žen, a tento titul si právem zaslouží.

5bcd9886a8cd0obrazek.jpg

V královské rodině ještě zůstaneme. Ještě neskončil rok 2018 a vévodkyně ze Sussexu, Meghan, která se nedávno provdala za britského prince Harryho, se stala pro letošek nejlépe oblékanou ženou na světě. I Meghan je velmi často k vidění v šatech, ale oproti Kate volí střihy, které dají vyniknout jejím krásným liniím. Jsou více v business stylu. Pouzdrové sukně, halenky lehkých materiálů a saka, těm se vévodkyně ze Sussexu nevyhýbá. Nebojí se ani odvážnějších kousků jako je například zelená kožená sukně.

5bcd98d2a2662obrazek.jpg

Elle Macpherson by jen málokdo tipoval 54 let. Sexsymbol devadesátých let sice už není tolik k vidění, když se však ukáže na veřejnosti, ihned se stane středem pozornosti. Je to nejen kvůli tomu, jak skvěle vypadá, roli hrají i módním kousky, které vynáší. Elle si libuje v dobře padnoucích šatech či sukních a vysokých podpatcích. Její modely mají vždy sexy detaily jako například rafinovaný rozparek, ale nejsou prvoplánově laciné, naopak jsou smyslně dráždivé. Zde máte důkaz, že věk je opravdu jen číslo.

5bcd9d6e3b5b7obrazek.jpgFoto: Profimedia.cz

I u nás, v České republice, jsou k vidění ženy, které to s módou opravdu umí. Jednou z nich je Monika Marešová. Její styl je někdy trnem v oku módních kritiků, ale pravdou je, že Monika umí. Ví, co jí sluší, a nebojí se tu a tam jít proti proudu. Preferuje oděvy elegantní a ženské, můžete ji však vidět i v klasicky rovně střižených džínsech a pánském saku. Ve svých outfitech vsází na detaily, jako jsou metalické boty, výrazné kabelky či zajímavé materiály. Se svým manželem Leošem patří k nejlépe oblékaným lidem v ČR.

Čtěte také: