Máme rády sportovní eleganci. Ale dokážeme ji popsat a definovat? Čím se liší sportovní móda od elegantní a jaké prvky musí mít elegance, aby působila svižně a odlehčeně. Na to vám odpoví Esprit

Už jenom ten název v nás evokuje energii, náboj, mládí, pohyb. Když jdeme do něčeho s espritem, děláme to s nadšením, elánem a chutí. Poprvé jsem se se značkou seznámila někdy začátkem devadesátých let v seconhandech. To u nás ještě butiky Esprit nebyly. Vždycky, když jsem sáhla po pruhovaném tričku z perfektní pevné bavlny, mohla jsem si být skoro jistá, že to je Esprit.

Pak jsem navštívila obchod Esprit ve Varšavě a byla jsem doslova unešená. Móda přesně pro mě, včetně skvělých střihů, které mi padly jako ulité, což se u jiných značek říct nedalo. K tomu cenově dostupné doplňky.  

Dnes už má Esprit zastoupení i u  nás, a je to vždycky jeden z prvních obchodů, které navštívím, když si chci koupit něco nového. Má prostě šmrnc a přesně vyjadřuje to, čemu se říká sportovně elegantní móda.

Jak si outfit namixujete, už je na vás. Můžete si pořídit skvělý kalhotový kostým a nosit ho s teniskami jako modelka na fotce, nebo si k němu obujete lodičky, perka, či polobotky v pánském stylu.

Saka můžete doplnit sportovním tričkem, nebo halenkou a zase budete působit jinak. Halenky a blůzy mají vždycky nějaký ženský prvek, jako jsou nabírané rukávy, sámky, mašličky, což mnohé z nás jistě přivítají.

Vybrala byste si?

Čtěte také: