R&B zpěvačka Ciara, která nedávno oslavila třetí výročí svatby s hráčem amerického fotbalu Russelle Wilsonem, oblékla černé funky šaty od Alexandera Vauthiera. Sexy šaty s průhlednými průstřihy doplnila jednoduchými páskovými botami.

profimedia-0457031509.jpg
Do černé se oblékla i moderátorka Cathy Kelley. Rozhodne ví, jak vyniknout v davu. Vysoký rozparek a průstřih nad prsy dodal jejím šatům šmrnc. Jelikož šaty neměly velký výstřih, zvolila Cathy chytře vyčesané vlasy.

profimedia-0456979431.jpg 
Americká modelka a profesionální wrestlerka Barbie Blank, známá také jako Kelly Kelly, přinesla ve svém modrém éterickém modelu na červený koberec dobrou energii. Šaty od návrháře Michaela Costello byly velmi zajímavé a rozhodně nepřehlédnutelné. Přezky v oblasti pasu jim dodávaly šmrnc. Pak už Barbie zvolila jen jednoduché boty v tělové barvě.

profimedia-0457034729.jpg
 Americká herečka Elle Fanning, která se proslavila například filmy Koupili jsme ZOO nebo Zloba – Královna černé magie, zazářila v asymetrických stříbrných šatech od značky Celine.

profimedia-0457031451.jpg
 Čtyřiačtyřicetiletá herečka Linda Cardellini oslnila v černých průhledných šatech se zlatými výšivkami. Šaty působily průhledně i na prsou, avšak herečka neukázala nic víc, než by bylo vhodné. V šatech působila velmi mladistvě. Příhodné byly i zlaté páskové boty, který celý outfit krásně doplnily a zároveň se s ním nebily.

profimedia-0457034518.jpgZdroj: Profimedia

Který model vás zaujal nejvíce?

Čtěte také:

Reklama