Ta nejvyšší ochrana proti bakteriím a virům

Všechny spotřebiče Electrolux a AEG procházejí nejpřísnějšími testy, pokud jde o mytí a čištění, ale tato certifikace jde ještě o krok dále a potvrdila u vybraných programů tu nejvyšší účinnost při odstraňování bakterií. Při testování se programy spotřebičů AEG a Electrolux úspěšně vypořádaly se specifickými viry, jako je bakteriofág E.coli MS2. Tento typ viru je obecně poměrně obtížné odstranit, protože má vysokou toleranci k dezinfekčním a čisticím prostředkům.

62b45ca756374obrazek.png

Domácnost bez obav

Existuje mnoho lidí, kteří mají obavy z šíření bakterií a virů, obzvlášť v dnešní době. V nedávném průzkumu, který provedla společnost Electrolux, byl boj s bakteriemi v popředí zájmu více než jednoho z deseti dospělých a 14 % všech Evropanů uvedlo jako hlavní důvod praní prádla právě likvidaci bakterií.
Ocenění Swissatest ještě více podpořilo dlouhodobý cíl společnosti Electrolux pomáhat utvářet lepší a zdravější prostředí v našich domácnostech v rámci udržitelnosti. Ocenění potvrzuje, že certifikované programy výrobků Electrolux a AEG odstraní až 99,99 % bakterií a virů a poskytují tak zákazníkům jistotu, že mohou každodenní život prožívat v klidu a bez obav.
 
Programy s certifikací Swissatest pro Electrolux a AEG

  • Pro pračky a pračky se sušičkou:

Antialergický program kombinuje vlhkou páru s vysokou prací účinností a odstraňuje více než 99,99 % bakterií a virů z oblečení (včetně Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium). Kombinace praní na 60 °C a páry snižuje množství alergenů a zajišťuje, že oblečení bude hygieničtější a 100% čisté.

  • Pro sušičky prádla:

Program Extra Hygiena  je vysoce účinný sušící cyklus, který využívá teploty nad 60 °C, suší a zároveň dezinfikuje prádlo a odstraňuje 99,99 % bakterií a virů (včetně Candida albicans a Escherichia coli).
 
Program Přikrývka suší, dezinfikuje a odstraňuje 99,99 % bakterií a virů. Při teplotě nad 60 °C tento program účinně suší přikrývky a polštáře s péřovou, prachovou i syntetickou výplní.

62b45cc7b1e58obrazek.png

  • Pro myčky nádobí:

Program Extra Hygiena je vysoce účinný mycí cyklus, který odstraňuje více než 99,99 % bakterií a virů (včetně Micrococcus luteus a bakteriofága MS2). Zahrnuje výkonnou závěrečnou fázi oplachu, při níž se teplota myčky zahřeje na 69 °C a udržuje vysokou teplotu po dobu minimálně 10 minut. To zajistí téměř úplné zničení bakterií na nádobí.
 
Více na www.electrolux.cz, Facebooku a Instagramu
62b45cf233b58obrazek.png

Reklama